Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működőképes az a kapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működőképes az a kapcsolat, amiben külsőre a férfi jobban néz ki, mint a nő?

Figyelt kérdés

Átlagos nő vagyok, van egy-két testrészem ami kifejezetten előnytelenül néz ki, de persze társulnak hozzám szép alkotórészek is, de ebből véleményem szerint kevesebb van. Személyiségileg viszont úgy érzem, hogy rendben vagyok, stabil értékrenddel rendelkezem, gondoskodó vagyok, tudok viselkedni, pozitív vagyok és tisztelem a páromat, vannak elfoglaltságaim, nem tapadok rá, mint egy pióca, nem érzem magam felületesnek stb. Párom is gyakran emlegeti, hogy olyan normális lány vagyok.

Viszont ő nagyon jóképű és helyes, nálam jobban néz ki férfi kiadásban. Nagyon sokáig válogatott nők között, sok nőt "elfogyasztott" alkalmi kapcsolatokban, míg nálam meg nem állapodott. Már pár hétnyi ismerkedés után tudtomra adta, hogy tudja, hogy köztünk működhet és szeretne velem lenni. Kifejezetten engem választott.

Én ennek nagyon örülök, de mivel egy elég jó parti minden tekintetben, állandóan körülötte legyeskednek más nők, ráadásul szép nők is. Szerintetek ebből adódhat a jövőben problémánk?


2021. febr. 18. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%
Innen látszik, hogy el fogod cseszni.
2021. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Édesen naiv vagy! Most próbálsz abban hinni, hogy a kutyából szalonna lesz. :)
2021. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Keress ronda férfit.
2021. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
63%

Ez nàlunk müködik. Engem nagyon jó pasinak mondanak. A párom csúnyácska àtlagosan csinos.

Nagyon sok top nővel befürödtem. Gyönyörü külső, borzasztó belső tulajdonságokkal, üres fej, nulla IQ. Pàr napig jó volt, de aztán menekültem.

A mostani belül csodaszèp, igazi nő jó lelkü stabil értèkrend, szorgalmas, okos jó humorú, egészséges önbecsüléssel.

Sokkal boldogabb vagyok mint bármelyik szépséggel eddig. Ja ... és csak addig tűntek szèpnek míg meg nem ismertem.

Sajnos ezeket a köröket le kellett futnom hogy bennem is helyère kerüljenek az értékek.

2021. febr. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%
Működhet, az ilyen nőket szokták elvenni.Majd 1-2 gyerek után még rusnyább leszel, és össze-vissza fog csalni nálad sokkal jobb nőkkel.
2021. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
19%
Csak az a kapcsolat működőképes, amiben a férfi jobban néz ki, mint a nő, mivel ti nők csak a saját szintetek feletti férfiakkal álltok szóba.
2021. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Személyiségről hallottál már?
2021. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Remélem, mindezt elmondtad a szépséges pasidnak is, hátha még jobban nyeregben érzi magát.


(Okos nő nem agyal ilyeneken, csak élvezi, miközben folyamatosan nyírja a pasas önbizalmát.)

2021. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mivel a szépség relatív, igen.
2021. márc. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!