Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel túllőtt a célon? Bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel túllőtt a célon? Bántalmazás?

Figyelt kérdés
Párommal nem zökkenőmentes a kapcsolatunk. Egy este történt, hogy vacsoránál ülve elkezdtünk vitatkozni, majd ő kiabálni kezdett, és elkezdte enyhén emelgetni az asztalt. Erre én megijedtem (mert korábban voltam bántalmazó kapcsolatban és ezt ő tudja) és kérdeztem fennhangon tőle, hogy "mi van, mit akarsz kórházba akarsz juttatni?" Ő ezt azzal reagálta le, hogy megfogta a vízzel teli poharamat és arcon öntött vele. Engem ez sokként ért, megalázó volt, mondtam hogy ezt nem tűröm. Szerinte jogos volt és azért csinálta, hogy észhez térjek mekkora baromságot mondtam. Nem nonszensz, hogy így akar meggyőzni arról, sosem bántana?? Lehet eltúloztam ezt a kérdést felé, de a múlt miatt én sokmindent kinézek a férfiakból. Én azóta tervezem a költözést magamban (nem régen történt), mert az biztos ha engem megverne, nem maradnék mellette. Most még nem tehetem, hogy lelépjek. Ostobázó, hülye picsázó kommenteket nem kérek, köszönöm,tudom,hogy gáz az egész.
2021. febr. 20. 15:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát, ha kifordultal magadból és csak hisztiztel onkivuletben, meg lehet erteni a poharas reakciot. A
2021. febr. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

1. mi volt az amin összevesztetek?

2. miért is ne tudnál lelépni? Függsz tőle talán anyagilag?

2021. febr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kellett volna ilyet mondanod, túlzás volt (még akkor is, ha a korábbi tapasztalatod miatt volt), de neki se kellett volna ezért leöntenie. Ettől függetlenül nem mondom, hogy ez már bántalmazás lenne és emiatt el kéne hagynod. Lehet gyerekkorába vele is csináltak ilyet vagy csak hallotta valahol, hogy ez jó módszer lehet ha a másik durván hisztizik és akkor valamiért hirtelen ez jött ki belőle. Nem azt mondom, hogy akkor ez oké és beszéld is meg vele, hogy neked ez megalázó volt és többet ilyet ne, de nem lesz ez rögtön bántalmazás. Azt nem tudom, hogy máskor milyen a kapcsolatotok, abból nem tudok kiindulni, ezt csak a mostani történet alapján mondom. Értem, hogy a korábbi tapasztalatod miatt óvatos vagy, de ne ess át a ló túloldalára.
2021. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a módszert a hisztizo idősebb gyerekeknél szoktak alkalmazni. Valóban nem kellett volna, de ennyi miatt meg ne írd le.
2021. febr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem dolgoztad fel az élményeket a korábbi párkapcsolatodban, és most aztán nagyon résen akarsz lenni, de ez nem bántalmazás.
2021. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%

Mondjuk lehet nem ártana pszichológushoz menned, mert nem vagy százas.


Irtó bunkó voltál, és nem, nem mentség, hogy "jaj, régebben bántlamaztak". Ha ennyire nem sikerült feldolgozni, nem kell új kapcsolatba kezdeni és egy erőszakos állattal egy kalap alá venni a másikat.


De ha lenne benned annyi becsület, ami sajnos nincs, akkor szakítanál vele az Ő érdekében.

2021. febr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
29%

Egyébként el tudom képzelni azt a hangnemet, ami miatt JOGOSAN öntött nyakon vízzel.


Szépítheted, de a fennhangon kérdezés nyilvánvalóan a

- visítás

- önkívületben ordítás a másikkal - volt.


Tudom, mert ebben nőttem fel. Mostohaanyámnak az üvöltözése is csak "megemeltem a hangom" volt. Aha, a nagy lófxt.

2021. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Itt többen írták hogy én visítoztam önkívületben, nem tudom honnan szedték, mert nem így volt. Ő volt idegesebb, már kiabált velem és ahogy mondtam, emelgette az asztalt is, pont mint aki készül felborítani azt. Emelt hangon visszakérdeztem egy (talán nem is akkora) baromságot de ennyi. De ha szerintetek természetes így veszekedni, hogy közben tárgyakat borogatunk meg vízzel locsolkodunk, akkor már értem miért van erről itt ennyi kérdés. Meg azt is, hogy miért van annyi nő aki valóban kórházba kerül a párja miatt, de előtte esetleg nem merte ezt a kérdést neki feltenni, mikor kezdett vadulni.
2021. febr. 20. 18:13
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Egyikőtök sem 100as
2021. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Oké, nem vagyok százas. A véleményem akkor is fenntartom, hogy nagyon sokan csak utána pislognak, miután megtörtént a baj. Vagy közben sok nőnek ugyanez jár a fejében, mégha nem is mondja ki. Tudod, a bántalmazó fokozatosan változik át kis nyusziból ragadozóvá.Ha nekem valami bajom van, akkor azt kipakolom.
2021. febr. 20. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!