Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel túllőtt a célon? Bántalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel túllőtt a célon? Bántalmazás?

Figyelt kérdés
Párommal nem zökkenőmentes a kapcsolatunk. Egy este történt, hogy vacsoránál ülve elkezdtünk vitatkozni, majd ő kiabálni kezdett, és elkezdte enyhén emelgetni az asztalt. Erre én megijedtem (mert korábban voltam bántalmazó kapcsolatban és ezt ő tudja) és kérdeztem fennhangon tőle, hogy "mi van, mit akarsz kórházba akarsz juttatni?" Ő ezt azzal reagálta le, hogy megfogta a vízzel teli poharamat és arcon öntött vele. Engem ez sokként ért, megalázó volt, mondtam hogy ezt nem tűröm. Szerinte jogos volt és azért csinálta, hogy észhez térjek mekkora baromságot mondtam. Nem nonszensz, hogy így akar meggyőzni arról, sosem bántana?? Lehet eltúloztam ezt a kérdést felé, de a múlt miatt én sokmindent kinézek a férfiakból. Én azóta tervezem a költözést magamban (nem régen történt), mert az biztos ha engem megverne, nem maradnék mellette. Most még nem tehetem, hogy lelépjek. Ostobázó, hülye picsázó kommenteket nem kérek, köszönöm,tudom,hogy gáz az egész.
2021. febr. 20. 15:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ennyire tartasz a párodtól, szakíts, azután pedig keress fel egy szakembert és addig hanyagold a párkapcsolat témát.
2021. febr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%
Én megértelek.Azért mondtad,hogy ráijessz,mielőtt tényleg csinàl valamit.Nekem egyszer akkora pofont adott a párom,hogy 10 napig be volt dagadva a fejem,azóta ha veszekszünk és kicsit megemeli a hangját már menekülök tőle.
2021. febr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

12

De azért vele vagy még most is.

Gratulálok

2021. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Akkor ha egy nő pofon üti a párját ha a haverokkal van helyette, az a nő bántalmazó? A pofon erősebb az arcon öntésnél nem? Én a jövőrődről nem tudok semmit, nem tudom, hogy a pasi mire lenne képes de ez ami történt ez lófa.sz. VIszont ha ennyire érzékeny vagy az erőszakra, akkor komolyan kérdezem ha egy nő pofont ad a párjának, ő erőszaktevő?
2021. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tolerálható a pofon ütés egyik nem részéről sem. Nincs ilyen kibúvó. Az a nő aki meg pofozkodik általában vissza is kapja. A baj az erőszakkal az, hogy eszkalálódik. És nálam nem fér bele, hogy figyelmeztetésül nyakon öntenek, az ilyet még húsvétkor is zokon venném.
2021. febr. 20. 21:24
 16/17 anonim ***** válasza:
41%
Azt hittem bucira vert téged, de ez a pohár vizes történet...😂 Oké, ciki volt. Mondjuk ez nálam valahol a határon van. Tisztázd vele és öntsd le te is, aztán egálban lesztek...gyerekek. 😂😂😂
2021. febr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és több forrást meg arra utaló cikket is találtam ahol leirják a leöntés bántalmazás, megalázási forma. "A bántalmazásnak számos típusa van, szinte azt mondhatjuk, hogy az elkövetők fantáziája határtalan az elkövetési módok megválasztásában. Fizikai erőszak például a csípés, megszorítás, lökdösés, rázás, forró vízzel leforrázás, leöntés, megégetés, sarokba szorítás, korlátozás, tárggyal megdobálás, ütés, rúgás, csonttörés, az orvosi kezelés megakadályozása." Olvassátok és okuljatok. De jó tudni, hogy az emberek többségét nyugodtan lehet következmények nélkül öntögetni. Ja, előzmény mindig van, szóval ez a rosszat mondtál és én ezt megtorlom duma nagyon gyenge.
2021. febr. 20. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!