Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt. 23 éves vagyok, a barátnőm 19. Szűzességemet ő vele veszítettem el. Pár másodperc alatt elélveztem. Azóta nem élvezem a szexet. Persze a barátnőm erről nem tud. Nem érzek szex közben semmit. Csak nyomom be, és ki, semmi több.


Ami most a probléma az pedig az, hogy mindenen megsértődik amit mondok neki. Megyek nagy WCre, berohan mosni kezet, nem mond semmit. Hogy én is berohanok mikor wcn van. De én nagy wcn voltam, ő pedig nem. Bekopogott, mondom wcn vagyok, és megsértődött, mert hogy azt akarta, hogy segítsek neki valamiben, de bezzeg azt nem mondta, hogy segítsek neki valamiben, de inkább kopog. Aztán megsértődik. Aztán mondom neki, hogy mi ez a viselkedés? Miért viselkedsz így? Hogy így beszéljek a szüleimmel, és a munkatársaimmal. Egyáltalán nem foglalkozik velem amit a szexet illeti. 1 hónapban 2x 2 hetet van menstruációja. Még szex sincs olyan gyakran. Állandóan menstruációja van, vagy a hasa fáj, aztán félek, hogy rámegy a kapcsolatunkra, ha nem lesz elegendő szex. Megmondom őszintén, nagyon sokat tűrök, türelmes vagyok, de nem vagyok oda ennek a gyerekes viselkedésnek. Okés nekem is vannak hibáim. De ki hoz a sodromból egyszerűen. Le néz, hogy nem tudok semmit csinálni. Épp azt csinálja, amit a szüleim én velem. A barátnőm jól tudja, hogy a szüleim mit csinálnak velem, le néznek, negatív dolgokat mondanak. A barátnőm kezd már le nézni engemet. Állandóan kedvetlen. Próbálok neki a kedvébe járni, de nem megy, ő ideges, feszült. Amiben tudok segítek neki otthon. Ha pedig nem tudom azt a munkát csinálni amit nem csináltam soha, akkor le néz, milyen férfi vagyok. De engemet nem tanítottak meg semmire a szüleim. Igyekszem segíteni neki mindenben amiben tudok, de nincs türelme neki.


Helyesen viselkedik velem a barátnőm?

Mikor a szüleim le néznek, ő is kezd már le nézni, és megmondom igazán nincs akiben bízzak. Aztán a barátnőm azt vágja a fejemhez, hogy nem tudok ki szólni otthon. Ha nincs hova mennem külön lakásba, csendbe kell lennem, és tűrni a szüleim viselkedését. De már a szüleim sem akarnak otthon engemet látni ahogy látom.

Mit tegyek? Megint azt érzem mint akkor mikor barátnőm nem volt, hogy egyedül vagyok, nincs aki mellettem legyen, nagyon rossz érzés.


Kérlek segítsetek, adjatok tanácsot.


2021. febr. 20. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrált a rossz szex miatt. Gondolom nem vagy ügyes, ezért nem is akarja veled. Ki fog vágni hamarosan, vagy eléri hogy te dobd. De tény ez a kapcsolat kuka.
2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szexet élvezi. Miért gondolod, hogy a szexel van a gond?
2021. febr. 20. 20:08
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát te írtad, hogy mindig azt mondja menstruál, és hogy nem foglalkozik veled. Nem 1es voltam.
2021. febr. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Női baja van, piros napjai. Nem tudjátok mi a menstruáció? Piros napok.
2021. febr. 20. 20:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De az nem 2 hét te nagyon okos
2021. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudod kedves kérdező, nincs neki minden hónapban mensije. Mindig késik. Nem állapotos, ne hogy azt gondold.

És igen, ez a 2. Hét hogy megint mensije van. És nem hazudok és ő sem.

2021. febr. 20. 20:19
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg menjen orvoshoz. Mi a kérdés?
2021. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Orvoshoz nem akar menni. Elolvastad az egész szitut?
2021. febr. 20. 20:23
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen el és idiótán fogalmazol.
2021. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ez az egesz eleg zagyva.. a folyamatosan mentrualo csaj, aki berohan a pasijahoz szaras kozben, meg a pasi szulei, aki nem birjak a fiukat.. mivan?! mi is itt az igazi kerdes??
2021. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!