Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a szeretőm komolyan akarna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szeretőm komolyan akarna tőlem valami, mondaná h válljak el a férjemtől?

Figyelt kérdés

A férjemmel úgy élünk kb mint lakótársak. Volt már valaki ilyen helyzetben?


Lakhatás miatt nem költöztem még el,mert nagyon vissza vetne anyagilag a következő néhány évre.


2021. febr. 21. 08:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Most ez ilyen provokatív kérdés? Gondolom ha szeretne mondaná, de valószínűleg azt sem akarja, hogy egyből rátelepedj és az anyagiak miatt a nyakán élj. Minél később válsz el, annál később jössz rendbe amyagilag. Vagy kiszolgáltathatod magad egy férfinek.
2021. febr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

hát a szeretőknek általában pont elég szokott lenni az, amit kapnak.


próbálj meg gyűjtögetni, és idővel elköltözni.

2021. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
50%
Ha a férjed is így viszonyul hozzád akkor miért nem próbáljátok meg úgymond nyitot kapcsolatban lenni?
2021. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
59%

Hu ilyennek be sem szabadna dőlni.

Vannak igen olyanok akik elvárják ill várják azt hogy bármit is eldobj az életedből értük, de ugyanakkor attol még ugyanugy otthagynak később azaz NEM garantálnak attol még hosszu távu kapcsolatot.


Minden nagyobb lépés csak a TE döntéseden ill akaratodon kell hogy muljon a másik nem dönthet helyetted.mégha vannak is olyanok akik pedig ezt megteszik.


Nekem 1szer a külfoldi exem várta azt tőlem hogy dobjam el a magyarorszagi munkam es költözzek vissza sirt eljött értem, DE ha viszont kulfoldon bármi baj lett volna pl nincs még munkám pénzem NEM tartott volna el az is biztos!!


2.másik exem meg magyar srác. Ő meg ultimátumot adott nekem hogy dontsem el hogy vagy vele élek es itt dolgozom de azt hogy éb ki-be ki be járkálok kulfoldre igy velem ő nem vállal kapcsolatot.

Hazajöttem érte a "nyomorba"a csori magyar munkahelyekre, erre 3 év mulva nemhogy megcsalt hanem ki is dobott!


Teljesen mindegy hogy megkér e téged a masik valamire vagy nem. Erre ne adj soha.

2021. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én nem válnék.
2021. febr. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
En ha válnék nem Miatta.
2021. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Max azert nem kér es nem mondja mert nem akar a TE döntésedért felelősséget vállalni. Hogy aztán az legyen hogy de miattad jöttem el es elhagysz??

Es ez igy a korrekt!

Nem az amikor a másik elvár bármit is.mikozben ő a kisujját nem nyujtaná erted!

2021. febr. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnos szerelmes lettem abba a férfiba, de már talâlkozni sem akar velem,azt mondta zavarja h férjemmel a szitu. Én elköltöznék, bevállalnék minden kellemetlenséget, csak egyszer kellene kimondania h szeretné, és saját albiba persze, nem hozzá.de ugye ez a fizum felét elvinné, ezért nem tettem még meg eddig, gyűjtögetek egyelőre. De persze hónapok óta nem is láttam már, 5 perce sem akar összefutni.amikor találkozgattunk, az is nyögve nyelős volt, alíg akart, meg egyre kevesebb időre. De írâsban persze napi több órát beszélünk azóta is.
2021. febr. 21. 08:32
 9/20 A kérdező kommentje:
De itt ugye arról sem volt szó, h kapcsolatban akar belem lenni vagy valami, mindig csak célozgat kétértelműen. Persze igahat adok neki abban hogy zavarja a szitu, de mintha jól érezné magát benne, és neki elég ennyi. Legalább annyit elvárnék ennyi idő után, hogy mondja meg tisztán mit akar, h rendezzem a dolgaim és majd meglátjuk mi lesz vagy csak egy beszélgetőpartner.
2021. febr. 21. 08:36
 10/20 anonim ***** válasza:

* ja és volt masik srác ia itthon aki azt mondta nekem ugy hogy még nem is jártunk szex sem volt, hogy válaszoljak neki arra hogy járok e vele mert akkor nem megy ki külföldre. (Mindezt ugy hogy külföldöt ő komolyan azaz evekre tervezte és el is volt intezve mindene es nagyon jo helyre)

És visszakérdeztem hogy te komolyan velem lennél inkább (akit épphogycsak megismert!!), és dobnál egy lehetőséget ráadásul ilyen volumenűt akkor??

Mondta igen!


És én nem mertem ezt bevállalni hogy egy srácnak kvázi keresztbe húzzam az életét, én ezt nem vettem a kezembe. Tetszett a srác de én nem voltam elborult szerelmes. Én azt mondtam menjen inkább. És igy lett.

(4.voltam)

2021. febr. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!