Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik miért kötnek bele úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik miért kötnek bele úgy aprobb dolgokba, hogy azokon mulik náluk a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Exemnek is állandoan baja volt velem pl miert nincs fufrum minek sminekelek miért nem természetes szinűre lakkozok, miért igy főzöm a virslit miért nem amugy, miert ez miért az folyamat stresszelt kritizált szépen keresett is magának mást (akire nincsenek szavak egy elhizott diszno szemüvegben)

Ez elmult.


Erre a mostani srác:

Ki van akadva olyanokon hogy en miért mezitláb maszkálok nála, miért van kint a derekam(4 fal közt miért nem öltözöm fel rendesen), ezt nem akartam elhinni sem hogy komolyan ilyen problémái vannak velem?? Igy ratettem még egy lapáttal azért sem vettem papucsot, meg stb, nem hittem el hogy ilyenen ki lehet borulni tényleg??

És de ki, mert a provokálásra még azt is hozzátette, hogy szerinte nekünk nem is működne együtt hosszu távon.


Nem azt nézik ami egy kapcsolathoz valoban fontos is lenne pl jo szex, jo beszélgetések, anyagiakban tervekben celokban egy hullám, stb, hanem elvesznek ezekben a kis apro részletekben!

Annyira kiábrándito hogy én szeretem a mostani srácot eszembe nem jutna olyanokba belekötni hogy most ő mezitláb van e meg ilyenek, pláne nem ezt még a kapcsolatra is kiterjeszteni, hogy ezert(ilyen aproságok miatt!!) nem tudnánk együtt élni/működni!


En ezt miert kapom??



#aproságok miatti hatalmas problémák
2021. febr. 21. 09:43
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezd, a te két partnered miért volt ilyen! Ezt viszont ne tőlünk, hanem tőlük! A bolygón rajtuk kívül élő 3,5 milliárd férfi nem mind ilyen.
2021. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
62%
Ezek nárcisztikus tünetek. Tudod mikor viselném el ezeket. Állj ki magadért és hagyd ott az ilyeneket.
2021. febr. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet, hogy csak félt, hogy meg ne fázz? Csak kérdezem....
2021. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Tőlük hiába kérdezném. Simán az a válasz hogy mert nekik ez nem tetszik es ennyi.

Azaz nem látnak globálisan hogy nekik ez a szerelem? Egyiknél az ha egy nő nem sminkel, masiknál az ha nem jár mezitláb? Különben "nem működik hosszabb távon"?

2021. febr. 21. 09:59
 5/42 A kérdező kommentje:
3# mondogatta ugyan hogy fel ne fázzak atb. De ha féltésről lenne szo akkor nem azon agyalna hogy kidob ilyenek miatt.
2021. febr. 21. 09:59
 6/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem, persze gondolom nem ez miatt. De lehet, hogy Te mindent sértésnek veszel, még azt is, ha csak félt. Ahogy olvasom, te pedig már csakazértis máshogy csinálod. Nem lehet, hogy inkább emiatt mondják, hogy nem működne hosszabb távon?
2021. febr. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nem veszem sértésnek. Kérdőjelek vannak olyankor kiülve az arcomra mivel meglepnek az olyanokkal pl romantikus gyertyafenyes este, vagy szupi kia hetvége egyutt amiben minden minden jó, erre a (nekem a)semmiből generálnak egy problémát és neki állnak kritizálni ítélni és el is ítélni.

En meg lesek tágra nyilt szemekkel hogy miert kell elcseszni a vacsorát pl ilyenekkel.

2021. febr. 21. 10:08
 8/42 A kérdező kommentje:

A virslinél pl annyit mondtam csak hogy:

Örülök hogy kijöttél a konyhába tényleg!:D ha akarod főzd te a virslit én ugy csinálom ahogy en szeretném.


Nem győztem kezelni az ilyen "háklijait",hogy ne a balhé felé húzzunk jobban hanem poen humor és lezárva.


Csak a moataninál nekem mar semmi kedvem kezelni ezeket!

2021. febr. 21. 10:10
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyd a francba, majd főzi a virslit szingli magának.
2021. febr. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Most eddig rájöttem arra hogy érdekes ezek a dolgok mindig akkor jönnek elő, amikor igazábol minden tökéletes éppen, boldog vagyok, elvagyunk, minden stimmel.


És erre ugy beleszurnak egy ilyet az egészbe.

2021. febr. 21. 10:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!