Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud már fájni, ha a barátom megbánt?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokat tesz és mondd, ami miatt más már szakított volna vele, mert megalázó. Viszont nekem már nem tudnak fájni ezek a dolgok, nem tudok sírni miattuk. Persze a viselkedésemmel jelzem, hogy ez nem volt szép és mondom is neki, de nem őszinte ez a sértődöttség, csak szimplán tiszteletet várok. Ez jelentheti azt, hogy már nem szeretem őt, csak elvagyok a "langyosba"? Őszintén nem tudom milyen érzéseim vannak felé...

Másfél éve vagyunk együtt, de már hónapok óta ez a helyzet, egyébként viszonylag jó kapcsolatunk van. 21N 26F


2021. febr. 23. 01:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Hogy lehet jó egy kapcsolat, amiben az egyik fél a másikat megalázza? Ráadásul nem is csinál semmit a másik és ezt hagyja.

Azért hagyod, mert súlyosan sérült az önértékelésed! Természetesen ez egyátalán nem a szerelemről szól. Olvasdd el - szavakkal verve.


Ébresztőő

2021. febr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szakits
2021. febr. 23. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"csak szimplán tiszteletet várok"


"Olyan dolgokat tesz és mondd, ami miatt más már szakított volna vele, mert megalázó."


? 🤣

2021. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elindultál azon az úton, hogy már kezd közömbös lenni számodra. De még magad se tudod, hogy mit lépj erre.
2021. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak idő kérdése és bekövetkezik ez nőként, amikor már érzéketlenné válsz a férfiak verbális bántalmazására.
2021. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg viszonylag jó kapcsolat. Ha egy nagy rakás foshoz vagy egy részeg hajléktalan hányásához hasonlítjuk, akkor viszonylag tényleg jó.
2021. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nem direkt aláz meg, számára ez vicc (komolyan mondom, mert a barátaival ugyanígy beszélnek egymással és csak röhögnek rajta), tehát igazából ő fel sem fogja, hogy engem ez zavar. Elég gyerekes, de egyébként tényleg a tenyerén hordoz.

Az önértékelésemmel egyébként nincs probléma, értékesnek tartom magamat és mások is így látják. Azt hiszem a #4 és #5 válaszolónak lesz igaza, csak bennem ez így nem fogalmazódott meg...

2021. febr. 23. 17:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Az önértékeléseddel nincsen gond, de hagyod azt, hogy vicc tárgya legyél és nevetség tárgya, mert ezen a barátaival tud nevetni. Teljesen más az, ha valakin nevetnek, mint az, hogy valakivel együtt.
2021. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ahh, már a kérdésben is leírtam, hogy nem hagyom. Csak mar igazából nem tud érdekelni. A barátai előtt pedig nem tesz semmilyen nevetséges megjegyzést rám, ilyet sehol nem állítottam. Ahogy írtam is, neki le sem esik, hogy esetleg megbánthat azzal, amit mond és ha említem neki sem érti, hogy a megszólalása miért volt sértő.
2021. febr. 23. 19:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Én vagyok egyébként a dominánsabb a kapcsolatban.
2021. febr. 23. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!