Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pánikrohamot kapok, ha a barátom megbánt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Régen édesanyám miatt elég pánikbeteg voltam(ő alkoholista volt, én takarítottam a hányását, kapartam fel a földről, öltöztettem fel részegen).EKkor voltam 15. Azóta kísér a pánikbetegég, tehát 7 éve.

Van egy párom, 3 éve, aki teljesen az ellentétem. Én higgadt, nyugodt lány vagyok, ő meg egy temperamentumos, veszekedős fajta(úgy mindenkivel, nem csak velem).

Minden apróságért belém köt, és ilyenkor pánikrohamot kapok. Rosszul vagyok, sírok, úgy érzem elvesztem a kontrollt, nagyon hevesen ver a szívem, néha hányok.

Rengetegszer döntöttem el, hogy ebből kilépek, és szakítok(egyszer szakítottunk is), és olyan szintű rohamokat kaptam, hogy inkább kibékültem vele, mert úgy nem jöttek rám ezek.

Régen kaptam rá gyógyszert, számtalan orvost megjártam, mindegyik anyámra vezeti ezt vissza.

Úgy érzem, 22 évesen teljesen belebetegedtem ebbe, és nem tudok kiszállni.

Bevallom, el lehet ítélni, próbáltam ismerkedni alatta más fiúkkal, hátha az megerősít, de az összes fiú messziről elkerült.

A barátnőimnek meg addig vagyok jó, amíg segítek valamiben.

Mit tehetnék?


2018. márc. 27. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Dobd ki a veszekedo, kitozkodo baratod, es egy nyugis, higgadt sracot keresd. O illene hozzad, nem egy pattogo, kotekedo alak.
2018. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

1. írass újra gyógyszert.

2. dobd ki a barátod.

3. ha van rá pénzed, járj terápiára.

4. egyedül is jobb, mint egy rossz kapcsolatban.

5. keress egy kedves, nyugis srácot.

2018. márc. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Terápia, terápia, terápia.

Dobd ki a pasidat! Sajnos ő csak mélyíti a sebeket a lelkeden, nem hagyja, hogy gyógyulj.

Sajnos nélküle kell tovább élned.

2018. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:

Kezeltesd magad!

Nem a pasiddal van a gond. Persze te nem tehetsz róla, hogy beteg vagy, de arról igen, hogy kezelve vagy-e, vagy nem!

2018. márc. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
53%

El kell menned terápiára. Nem elég az okokat feltárni, szembe kell nézni a múlttal és lezárni, gyógyulni. Különben esélyed sem lesz normális életre és normális kapcsolatra. (azért a párod vonzottad be, mert nem vagy teljesen egészséges.)


A páromat elhagynám, ha eljön az idő. De a gyógyulásra koncentrálnék, mert benn ragadsz az ördögi körbe. Erőt kell venned magadon, és legyőzni önmagad.


Sok sikert!

2018. márc. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Keress fel másik orvost, pszichológust, terapeutát! Nagyon nagy szükséged van rá, hogy rendbe gyere lelkileg!

Családállítás, vagy homeopátiás módszerek (személyiség alapján írják fel a gyógyszert) is segíthetnek! A lényeg, hogy megtaláld azt, ami neked beválik.

2018. márc. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz :(

Mindenképp beszéld ki ezt szakemberrel,mert ez idővel csak rosszabb lesz.Le kell zárnod magadban a múltat,mert bele fogsz őrülni.A párodhoz,ha ilyen ne ragaszkodj annyira.Tanuld meg szeretni magad,ismerd meg magad kezdj el rajzolni vagy sportolni vagy amihez kedved van.Próbáld elengedni ezt a kapcsolatot.Szerintem ennél jobbat érdemelsz.Lehet úgy érzed,hogy csak ő van neked,de hidd el egy veszekedős pár nem túl jó.Felemelnie kéne téged nem pedig lehúznia

2018. márc. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!