Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?!😭 19/L

Figyelt kérdés
A pasim 2 év után szakítani akar. Azt mondta már nem érez szerelmet irántam. És nem is akar már találkozni. Nagyon durván kétségbe vagyok esve.:( úgy érzem mintha meghalt volna a lelkem. Úgy érzem nem bírom tovább, lefoglalni sem tudom magam mert úgy érzem minden percen hogy el ájulok a fájdalomtól. Szinte minden percen beszéltünk üzenetben is mikor együtt voltunk...most meg semmi. Én nagyon szerettem,borzasztóan, mindent megtettem volna érte. Megszakítani sem bírom végleg a kapcsolatot hogy ne is beszéljünk, de viszont így sem jó. Nem is érdekli már hogy mi van velem. Úgy érzem hogy meg őrülök..úgy érzem el veszítem az önkontrollt...mit tegyek?! (A negatív válaszokat mellőzzétek mert így is úgy érzem egy élő halott lettem)

2021. febr. 24. 00:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudsz mit tenni. Ha ő így érez (pontosabban nem érez...), akkor ha ráakaszkodsz, azzal sem fogod tudni visszaszerezni.

Egyébként ez biztos nem egyik pillanatról a másikra történt, ha ennyire elhidegült.

De sajnálom, hogy ez történt! :( Ilyenkor nem tudsz mit tenni, meg kell élned a fájdalmat, csak úgy tudsz túllépni rajta. És akármennyire is nehéz, meg kellene szakítanod vele a kapcsolatot, hiszen így csak még nehezebb túllépned.

2021. febr. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Szió🙋🏼‍♀️

Figyu, megértem a helyzeted. És egy valamit elárulok, az elkövetkezendő 2 hónapod legalább piszkosul sz*r lesz. Fölösleges hazudnom.

Próbáld meg lenémítani, eltüntetni valahogy, változtasd meg a háttereid, pakold szépen a képeker amik rá emlékeztetnek egy mappába, és próbálj meg minél többet a barátaiddal lenni. Ha beletemetkezel valamibe, az sokat tud segíteni. Pl. Edzés, netflix, új hobbi.

2021. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
19L szintúgy
2021. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. Rossz ez, amikor épp benne van az ember, de idővel javulni fog. Csak tényleg csináld azt, amit az egyes írt, hogy szakítsd meg vele a kapcsolatot. Szenvedj nyugodtan néhány hétig (azért ésszel). Aztán építsd magad. :) Jobbulást kívánok!
2021. febr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

19F ugyan így vagyok vele.


Figyelj nekem sokat segít esténként elalváshoz egy pohár sör és reggelente ébredés után az ágyban fekve egy kicsi pihi hallgatva a csendet.

2021. febr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Az első nagy szerelem elvesztése mindig nagyon megviseli az embert, mert ilyenkor még bennünk van a bizalom, hogy a másik a miénk és örökké fog tartani. De el kell engednek, mert tiszteletben kell tartanod az érzéseit. Tudom, hogy szar, mert vele képzelted el a jövőd, de idővel majd jó tapasztalatnak fogod tartani és maximum a nosztalgia szívfájdalmával gondolsz vissza rá. Addig is próbáld magad lefoglalni, tölts időt a családoddal, barátaiddal, panaszkodj nekik amennyi a csövön kifér. Ha kibeszéled jobb lesz. 1-es amiket mondott az jó lesz :)
2021. febr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, eltelik valamennyi idő és túlfogod élni. Én a nagy szerelmem után kb 3 hónapot sírtam, majdnem mindennap. De túléltem, azóta már vesztettem el 2 szerelmem és őket is túléltem. 26N
2021. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Tégy amit akarsz. Már ha rám hallgatsz. Sokan átestek már ezen, nem kell túl nagy feneket keríteni a dolognak.
2021. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak sírd ki magad nyugodtan, ha kell órákig is.

Ha hagyod, hogy a fájdalom átjárjon akkor egy idő után el is hagy.

Gondold azt, hogy te több vagy nála. Ha ő dobott téged az az ő rossz döntése volt. Így járt. Te találhatsz bármikor olyat aki tényleg szeret és jobban megérdemel nála, csak várj egy kicsit. Nagyon sajnálom, de elfog múlni majd és kitartást hozzá!

22/f

2021. febr. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fogadd el a döntését, az érzelem már nem kölcsönös. Ha 2 évig együtt voltatok valószínűleg hónapokig is eltart mire kihevered, de minél hamarabb elkezded, annál hamarabb lehetsz boldog valaki mással!
2021. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!