Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért nem engedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért nem engedi, hogy dohányozzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párom nagyon kiakad, ha dohányzok rettentően összeveszünk így csak dugiban tudom megoldani. Szerintetek mit tegyek, hogy fogadja el? Tudom, hogy rossz szokás, egészségtelen stb, de akkor is. Nektek volt már ilyen problémátok? Hogy oldottátok meg?
2021. febr. 24. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

1. A párod jót akar, vigyáz az egészségedre.


2. Sutyiban nem dohányzunk. Felnőtt ember vagy. Vagy felvállalod, hogy dohányzol és azt csinálsz amit akarsz vagy leteszed a cigit.

2021. febr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
A kapcsolat kezdetén is cigiztél? Ha akkor nem, akkor jogosan szól, én sem örülnék h a párom egyszercsak elkezdene cigizni. Ha már tudott róla, akkor nem értem mi baja, ő leszokott? V büdösnek érez tőle? Ha tudott róla eddig is, nem értem miért bújkálsz.
2021. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%

Mert ha fszt szívsz kedvesem

Az senkit nem aggaszt

2021. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
Ha most engedsz, csicska leszel.
2021. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Szokj le vagy szakits
2021. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Fingunk sincs, hogy ő miért nem engedi. Viszont dugiban nem nagyon lehet dohányozni. Azt csak a bagós orra nem érzi már, aki nem dohányzik, az igen.
2021. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha dohányosként ismert meg, nem szólhat érte. Ha idő közben szoktál rá, akkor jogosan akad ki.
2021. febr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Miert kene hozza az engedelye? Ha csak engedellyel lehetne dohanyozni, akkor mar jo esellyel senki nem dohanyozna az orszagban. Nem a dohanyzas itt a legnagyobb baj, hanem ahogy egymashoz alltok. Itt most rajtad a dontes, lathatoan o nem fogadja el. HA cigizni akarsz, keress uj embert, ha a parkapcsoltatod fontosabb, akkor meg a cigit kell elhagyni. Ilyen egyszeru keredes, fontosabb a cigizes, mint a parkapcsolat? Igen, vagy nem? Aztan elj aszerint. Es keress hozza egy kompatibilis tarsat.
2021. febr. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó út a bujkálás egy kapcsolatban.

Egyrészt reménytelen, mert úgYis észreveszi, másrészt meg ez is csak egy fajtája a hazugságnak.


Az se egy jó dolog egy kapcsolatban, hogy engedi, vagy nem engedi.


Amúgy igaza van, nyilván.

Én szívom vagy 40 éve, ne tudd meg milyen szar a lélegeztető gép!

Egy rágyújtani vágy 5-7 perc alatt elmúlik, addig moss kezét, vagy fogat csinalj légzőgyakorlatot, és közben örülj, hogy megy oxigén a tüdődbe!

2021. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha elég a tüneti kezelés, akkor az elektromos cigarettát javaslom. Ez legalább a bűz kérdését megoldja, és a dohányzással ellentétben lehet dugiban csinálni. Én elsősorban azért tértem át, mert nem akartam hogy a gyerekeim a rossz példámat lássák. A dózist is igyekszem csökkenteni, hogy mire észrevennék a sunnyogásomat, addigra már ez se kelljen.
2021. febr. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!