Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy vita közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy vita közben ilyet csinál valaki?

Figyelt kérdés
Vita közben a párom leöntött egy pohar vizzel.Hátulról,nem is tudtam ra felkeszülni.Fogalmam sincs,mit reagaljak erre....
2021. febr. 25. 09:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert agresszív, nem tisztel,ráadásul sunyi is.
2021. febr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
pfff és még vele vagy? Mit vársz, mi lesz hosszútávon?
2021. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
ebben az a legszanalmasabb, h hatulrol:D
2021. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem inkább veszekedés volt?
2021. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinált még egyéb viták esetén? Ez volt az első ehhez hasonló eset? A többiek milyenek voltak? Ha úgy látod - szakíts.

Azt is mérlegeld, hogy mit mondtál neki Te. Nem fokoztad még Te is a feszültséget? Nem voltam jelen, tehát csak kérdezek, de nem állítok semmit.

2021. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Red Vixen,miert kerded mi a különbseg szerinted a vita es a veszekedes kozott?
2021. febr. 25. 09:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Semmi olyat nem mondtam ami sertő lett volna.Szerintem teljesen mindegy min ment a vita ilyet akkor se tehet senki a masikkal.
2021. febr. 25. 09:37
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Istenem... :D Kiscsoportba, vagy középsőbe jár ez a pasi?
2021. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Igen, ilyet nem szabadna tenni, de ki az akinek nem borul el az agya egy értelmetlen (sőt már bántó) viselkedésen vagy szavakon? Tény, hogy illetlenül viselkedett, de alighanem fokoztad a haragját.

Nem tudom, mióta ismeritek egymást, de ha csak veszekedni tudtok, akkor intsetek búcsút egymásnak. Az is lehet, hogy hirtelen felkapja a vizet és ismét olyat tesz ellened, amire nem számítasz és nagyon kellemetlen. Akárcsak ez az eset. Ha hirtelen haragú, akkor ezt nem ölöd ki belőle soha, mert benne van a génjeiben. Ismered a szüleit? Köztük nincs ilyen jellemű?

2021. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ő szó szerint felkapta a vizet, 9-es. :D
2021. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!