Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen tiszteletlen velem a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves lány vagyok és a párom is 20 éves, 3 éve vagyunk együtt, lassan 4, együtt élünk már 2 éve. Nagyon szeretem őt, mindennap kedkedveskedek neki és meglepem apróságokkal, nem szoktam vele se csúnyán se lenézően beszélni. Szeretnék vele több időt tölteni, viszont ő inkább a számitógépezésnél marad, úgy érzem az sokkal fontosabb neki mint én.

De nem is ez a probléma igazándiból.

Nem mindig, de általába hébe-hóba, elégge lekezelő velem, nem tisztel, nem tekint nőnek, mindent csak elviccel és persze minden poén rólam szól. Mindig nevetek ezeken de rosszul esik közbe.

Már többször is leültem beszélni a párommal, mondtam változzon de a kisujjat se mozdítja. Már nemtudom mit tegyek.


Szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!


2021. febr. 25. 15:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Mert tuskó.

2.Mert tűröd.

2021. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%

"20 éves lány vagyok és a párom is 20 éves, 3 éve vagyunk együtt, lassan 4, együtt élünk már 2 éve."


Már unalmas vagy neki. 20 éves, nem is élt még.

2021. febr. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mas mar reg kidobta volna. Te miert nem? Ez fontosabb kerdes lenne, mint az, hogy miert ilyen veled. Azert mert eretlen, nem is fog valtozni. De te miert turod el? Nincs ebben a kapcsolatban olyan, ami utan sirni kene.
2021. febr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

Sajnálom hogy ezt kell mondjam de szerintem ő már beleunt ebbe a kapcsolatba, megunt téged. Ez nem férfi hanem egy taknyos gyerek, ha igazán szeretne megbecsülne téged, és ez nem korhoz kötött hanem emberhez. Tudom mikor udvaroltam valakinek mindig adtam neki virágot, csokit, bókokat, és persze tiszteltem is pedig én is 20 éves férfi vagyok.

Szerintem mond meg neki hogy ez téged zavar és változzon vagy elhagyod, mert ennél már csak rosszabb lesz, pláne neked :(

2021. febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy együtt egy tuskóval?

Ja, persze, tudom, mert olyan jó pasi, meg amikor éppen nem téged járat le, akkor annyira szeret, leszámítva, hogy még nőnek sem néz.

Meg persze, igen, tudom, ilyen pasit soha nem találnál...

2021. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

#2 "Már unalmas vagy neki. 20 éves, nem is élt még."

Miért, neked az nem élet, hogy van egy csodálatos barátnője, az szereti? Ha neked ez nem élet, akkor komoly gondok vannak.

Persze, erre könnyebb és divatosabb ráfogni, mint kimondani, hogy netán tényleg egy éretlen bunkó a gyerek.

2021. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
még gyerek, mire szamitottal mikor 18 evesen osszekoltoztetek? egybol ugy fog gondolkodni mint egy 40 eves? o meg elni szeretne, szorakozni
2021. febr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%

Mindenben a kedvét keresed. Kiszolgálod.

Mint az anyukája... Úgy is viselkedik veled.

2021. febr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A párod seggfej, szakíts vele. Fiatal vagy, találsz jobbat hamar.
2021. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Talalsz ezerszer jobbat. Nő vagy! Vagyis akármikor

31N

2021. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!