Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy a srác csak azért figyelmes hogy fenntartson es csak a szex miatt? Hogyan lehet ezt megtudni?

Figyelt kérdés

Most kezdődött egy kapcsolatom.

Van köztünk szex is.


A srác kb folyamatosan figyel rám, illetve arra ha vmi nekem nem tetszik, hogy változtasson, azaz megtartani biztos akar.


De nem látom rajta hogy szeretne.

(Ez még kimondva sincs komolyan, csak szórakozásbol, komolyan annyit mondott csak, ez több mint szex)


Teljesen azt érzem hogy minden infora, gondolatomra azért van igénye hogy a kezében tudjon tartani esetleg a szex miatt.

Es egyre többet tud rolam, amik alapján probál a kedvemre is lenni.


Nem egyszer momdtam már neki, hogy de ne azt mondja már, amit hallani akarok. De persze válasza ő nem azt mondja, az ugy van.


Hogyan lehetne megbizonyosodnom arrol hogy normalis kapcsolatban vagyok e egyáltalán?



2021. febr. 27. 06:44
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Ha a szerrlem van elobb attol még semmi más nincs. Lesz szex kapcsolat aztán elhagy egy masikért, megcsal kiábrándul.

Nálam semmi értelme nincs a szex időzitésének.

2021. febr. 27. 07:49
 12/39 A kérdező kommentje:
Ami nagy szerelemmel szex nélkül indul, az sem biztos hogy jo kapcsolat lesz. Semmivel nem több az esélye mint annak ha szexazorientáltan indul.
2021. febr. 27. 07:50
 13/39 A kérdező kommentje:

Pont hogy okos vagyok.

Semmit nem jelent már az sem nekem ha sir vagy könyörög vki.

2021. febr. 27. 07:52
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
ok, igazad van abban, hogy jobb mielőbb ráébredni, ha valakivel szar a szex. DE. Akkor ne kérdezgess ilyet, hanem hagyd a dolgokat kialakulni... abból veszed észre, hogy mást is akar, hogy keresi veled a szexen kívül a kapcsolatot. Ennyi a titok.
2021. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
53%

#13:

Okos nő nem csinál oda problémát szándékosan, ahol nincs. 👍

2021. febr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

15# azaz? Ez alatt mit èrtesz?


14 köszi. De minden összeköthető a szexszel. Egy sima reggeli is. Minden.

2021. febr. 27. 07:57
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
akkor csak szexre kellesz neki. Cső
2021. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

Szoval ha ezt akarnám azt akarnám, abban is benne lenne :(

Mindenre igent mond.

2021. febr. 27. 07:58
 19/39 A kérdező kommentje:

17 légyszi ne

Valami csak van amivel igazolhato hogy mi vab

2021. febr. 27. 07:58
 20/39 anonim ***** válasza:
100%

Ööö... már nem azért, de fiatalon egy kezdődő kapcsolatban teljesen normális, ha mindig van szex. Fél éve vagyunk kb együtt, de ha találkozunk, reggel, este, délután, bármikor simán szexelünk. És nemcsak ő, hanem én is bőven kezdeményezek szexet. Nagyon ritka, hogy nincs szex, az is azért, mert mondjuk mentőből jön és fáradt vagy fáj a hasam ilyesmik.


Ha mindent megad, figyelmes, jó a szex, akkor ne agyalj. De tényleg. Ha nagyon tesztelgetni akarod, vagy tényleg sok neked a szex, akkor amikor látod, hogy rádmozdul mondd meg neki, hogy most nincs kedved. Hogy minden rendben van veletek, nem történt semmi változás, csak örülnél, ha ma csak összebújnátok. Ha utána nem keres, vagy ezen vérig sértődik stb, akkor látod a dolgot.

N

2021. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!