Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy a srác csak azért figyelmes hogy fenntartson es csak a szex miatt? Hogyan lehet ezt megtudni?

Figyelt kérdés

Most kezdődött egy kapcsolatom.

Van köztünk szex is.


A srác kb folyamatosan figyel rám, illetve arra ha vmi nekem nem tetszik, hogy változtasson, azaz megtartani biztos akar.


De nem látom rajta hogy szeretne.

(Ez még kimondva sincs komolyan, csak szórakozásbol, komolyan annyit mondott csak, ez több mint szex)


Teljesen azt érzem hogy minden infora, gondolatomra azért van igénye hogy a kezében tudjon tartani esetleg a szex miatt.

Es egyre többet tud rolam, amik alapján probál a kedvemre is lenni.


Nem egyszer momdtam már neki, hogy de ne azt mondja már, amit hallani akarok. De persze válasza ő nem azt mondja, az ugy van.


Hogyan lehetne megbizonyosodnom arrol hogy normalis kapcsolatban vagyok e egyáltalán?



2021. febr. 27. 06:44
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Neki nem számit, ha egy nő visszaélne. Nem sérülékeny tipus.

Ha vki nem tetszik vmiert neki, akk egyszeruen repül. Ő tőlem nem tart.

Nem látom nem érzem hogy szeretne.abbol gondolom. A szeretet jelek. Apro erintes stb ilyenek nincs.

2021. febr. 27. 08:47
 32/39 A kérdező kommentje:
Es ezt direkt nem mondom el neki. Mert akkor persze lesz is!
2021. febr. 27. 08:48
 33/39 A kérdező kommentje:
Illetve vannak apro spontàn érintések, de azok szexuálisak napközben is. Szoval pl szexen kivül megsimogat itt ott csak ugy gyors kicsit aztán halad tovabb a nap.
2021. febr. 27. 09:12
 34/39 anonim ***** válasza:

Veled baj van. Nem akarod jól érezni magad vele. Nem kommunikálsz vele, nem mondod el az aggodalmaidat. Amit kérsz tőle azt mind megteszi Neked, de neked ezt sem elég. Rendesen megnyilni meg nem akarsz neki. Azt keresed, hogy hol tudod megfogni. Nem akarsz mellette elköteleződni, megismerni a szüleit, a hátterét. Azt mondod, higy nem sérülékeny típus, szerintem meg fogalmad sincs. Kívülről lehet nem az, de a legtöbb macsó, ha valakit tényleg közel enged magához, akkor sérülékeny.

Ha ennyire nem akarsz vele lenni, akkor szakíts.

2021. febr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Hogyne kommunikalnék vele! Millio dolgomrol tud már!

Nem nem a kerésre tett dolgaival bizonyitana.

Nem megfogni akarom ez vicc ez a szo. Hanem tudni elengedni ha el kell!

Kezdodo kapcsolatban johogy nem a másik azulei érdekelnek nem velük akarok "járni" vagx nem járni. Eleve pozicionálni sem tudom magam mellette.

Én nem okoznék sérulést neki. Ezen meg ragozni sincs mit.

2021. febr. 27. 09:41
 36/39 A kérdező kommentje:
Olyan dolgaimrol is tud amikről az exeim sem tudtak..
2021. febr. 27. 09:42
 37/39 A kérdező kommentje:

Bevetem a 6.érzéket.

Köszi mindenkinek.

2021. febr. 27. 10:48
 38/39 anonim ***** válasza:
Erre szoktak mondani, hogy valaki papucs. Nincs onallo velemenye, azaz mindig az, ami neked. A nok jelentos resze az ilyenektol irtozik. Van aki meg kifejezetten szereti. Ugy latom te az elobbi csoportba tartozol.
2021. febr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Azokat helyből levágom mit miert mond csinal tesz. Az más.
2021. febr. 27. 15:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!