Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elképzelhető az, hogy a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető az, hogy a srác csak azért figyelmes hogy fenntartson es csak a szex miatt? Hogyan lehet ezt megtudni?

Figyelt kérdés

Most kezdődött egy kapcsolatom.

Van köztünk szex is.


A srác kb folyamatosan figyel rám, illetve arra ha vmi nekem nem tetszik, hogy változtasson, azaz megtartani biztos akar.


De nem látom rajta hogy szeretne.

(Ez még kimondva sincs komolyan, csak szórakozásbol, komolyan annyit mondott csak, ez több mint szex)


Teljesen azt érzem hogy minden infora, gondolatomra azért van igénye hogy a kezében tudjon tartani esetleg a szex miatt.

Es egyre többet tud rolam, amik alapján probál a kedvemre is lenni.


Nem egyszer momdtam már neki, hogy de ne azt mondja már, amit hallani akarok. De persze válasza ő nem azt mondja, az ugy van.


Hogyan lehetne megbizonyosodnom arrol hogy normalis kapcsolatban vagyok e egyáltalán?



2021. febr. 27. 06:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
95%
Ha rossz emberismerő vagy, érdemes az ismerkedés fázist tovább elhúzni, hogy megismerd a másikat, később ne sérülj. Hogyha csak azért elhagy, mert első pár találka után nincs szex, biztos lehettél volna benne csak azért akar. Szerintem onnan tudhatod komoly a dolog, ha bemutat szüleinek, barátainak, ha mindig csak kettesben találkoztok, szexeltek akkor az nem komoly kapcsolat, okkal vannak a megérzéseid.
2021. febr. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Biokémiai okokból, azt nem tudod átverni. Olyan hormonokat szabadít fel a szervezeted orgazmus után, ami majdnem ugyanolyan mint a szerelemnél van. Erről soha senki nem beszél.
2021. febr. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

20# volt már ilyen hogy ezek miatt ne akartam szexet mert lelki gatjaim lettek.

Röviden reagált csak. Elfogadta, nem örömmel ugyan. De ket szoval megoldotta. Nem lett belole semmi.


21# ez nekem sok lenne. Nem akarom a hátterét még. nagyon nem. Fotókról meg beszélgetve nekem bőven elég jelenleg.

2021. febr. 27. 08:19
 24/39 A kérdező kommentje:

És akkor is váltott. Figyelt arra mi bajom és tett ellene.

Mindig ugy játszik ahogy én diktálok :(

2021. febr. 27. 08:20
 25/39 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak paranoias vagy. miota talalkozgattok? par het, honap utan az ember nem nagyon lesz meg szerelmes, ahhoz azert tobb ido kell, hogy kialakuljon.

ha csak szexre kellenel neki, nem hiszem, hogy ennyi energiat fektetnena dologba, mert sokkal kisebb energia es idoraforditassal is talalhatna szexkapcsolatot.


nem kell mindig a legrosszabbat feltetelezni a masikrol. nekem

ez egy alakulo, kezdodo kapcsolatnak tunik, ahol a srac erdeklodik irantad es barmi lehet mondjuk egy fel ev mulva.

2021. febr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
A srác nem egy incel. Profi a nőknél. Ezért nem ájulok el nála sokmindentől.mert simán lehet trükközés.
2021. febr. 27. 08:23
 27/39 A kérdező kommentje:

Köszi 25.

Addig meg mire kiderül remelem birni fogom ezt igy

2021. febr. 27. 08:24
 28/39 A kérdező kommentje:
Ő az, ahol nem a nő választ, hanem ő választja a nőt.
2021. febr. 27. 08:26
 29/39 A kérdező kommentje:

De azt mondta nem azért érdekli mi van velem, vagy mi bajom, hogy azzal visszaéljen.

De ezt ugye most én miből higgyem el ugy mégis.

2021. febr. 27. 08:40
 30/39 anonim ***** válasza:
Ő miből higyje el, hogy nem akarsz visszaélni? Rajtad látod ugyanazt a jeleket, amit te adsz? Mi miatt gondolod, hogy át akar verni, miért nem bízol benne?
2021. febr. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!