Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha azért nem tudok szakítani, mert félek, hogy találnék mást?

Figyelt kérdés

Pedig még csak 27 vagyok, de nem vagyok szép, az arcon talán elmegy, kövér is vagyok (pedig sportolok, de hiába), zárkózott is vagyok, jól elvagyok egyedül és gőzöm sincs hol ismerkedjek. Talán okos vagyok, mert orvosira járok, de életemben csak pár randim volt, azok is rosszul sültek el. Úgy érzem senkinek se tetszem.

A párom 15 évvel idősebb, de szex már 4 hónapja nincs és szerinte "jóvanazúgy", mert mindig fáradt. Nekem 20on évesen nem erre van igényem, de félek kilépni, mert hogy soha nem fogok találni senkit.



2021. febr. 27. 14:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És még mivel előtte nem volt barátom, az én étvágyam nagy, a következő kapcsolatomban naponta szeretnék szexelni, így elég nehezen nyelem le a békát, eddig 1-nél hetente talán nem is volt.
2021. febr. 27. 14:55
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"mert félek, hogy találnék mást?"


Mi?

2021. febr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem találnék, hupsz. Azt akartam írni, bocsi.
2021. febr. 27. 15:08
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező attól fosik, hogy egyedül marad ha szakít a pasijával, csak hülyén fogalmaz.

Kérdező. Értemén én, hogy kapcsolatfüggő vagy, hogy 0 az önbecsülésed, de ha benne maradsz ebben a langyos vízben, csak telik az idő és még rosszabb lesz. Ki tudja, leheta pasid un rád egy idő után és akkor ugyanúgy egyedül maradsz, mintha most te dobbantanál, ráadásul így nem lesz "elhagytak" érzésed, hanem felemelt fejjel tudnál távozni. Dolgozz a testeden és az önbizalmadon, mert ezek jelenleg a legnagyobb gátjaid. Ha orvosira jársz, biztos vannank mentálhigiénés szabvál tárgyak is, amiket érdemes lenne látogatnod.

2021. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

"pedig sportolok, de hiába"


Próbáltad már jól csinálni is?

2021. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt ajánlanám, hogy vegyél fel mentálhigiénés szabvált vagy keres egy jó szakembert. (kineziológus, pszichológus, pszichiháter, most a covid miatt sokan online is rendelnek.)

Nekem is anno egy kineziológus nagyon sokat segített, de most úgy érzem, hogy váltanom kell és talán a pszichiháter gyógyszer nélkül lesz a befutó.

Fogyás, másként öltözködés is sokat segít, én is most fogyózom, igyekszem tenni,h jobb legyen a kedvem.


Rengeteg társkereső van próbálkozz, én is jó párat kipróbáltam mire megtaláltam a párom. (2 éve együtt és nem tervezünk mást, én 28 voltam, amikor összejöttünk, párom 31, szóval hidd el 27 évesen nem a világ vége szinglinek lenni, én is 2 évet szingli voltam a mostani párom előtt)

2021. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy ördögi körben vagy, Kérdező.

Azért maradsz a kapcsolatban, mert alacsony az önbecsülésed. De: alacsony az önbecsülésed, mert egy olyan kapcsolatban vagy, ahol csak ennyit kapsz.


Sajnos kell egyfajta társfüggőség, hogy eltűrjük ezt a másiktól, de a rossz kapcsolat még tovább rombolja az amúgy is alacsony önértékelésünket.


Egyébként én is ettől féltem, de a végén már annyira kevés empátia volt maradt a páromban, hogy kénytelen voltam szakítani a saját érdekemben. Még friss a seb, fáj is, de bízom benne, hogy idővel jobb lesz.

2021. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
24%

Diétázni is kéne.


De ezt egy könyvtáros magyarázza el egy orvostanhallgatónak?

2021. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem diétázom?? Orvosnál is voltam, de mégse mennek le a kilok, ennyi.
2021. febr. 27. 15:45
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Aha. Akkor ennyi.
2021. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!