Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
2 éve van egy párkapcsolatom, a házasságomat hagytam ott érte. Van egy 5 éves kisfiam, akit nem igazán tud elfogadni az új párom. Folyamatosan csesztet, hogy miért nem tudja már ezt vagy azt, nem elég önálló, nem fegyelmezem eléggé. Tudom, minden szülő elfogult, de szerintem egy tök átlagos ötévesem van. Neki nincs gyereke, 39 éves, nagyon szeretne egy közöset, de előre leszögezte, hogy biztos másképp szeretné neveleni, mint ahogy mi neveljük a volt fèrjemmel a fiamat. Ti vállalnátok így gyereket? Tényleg ilyen nehéz más gyerekét elfogadni?
2021. febr. 27. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Már az elsőt sem kellett volna.
2021. febr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
Tévedsz, nem a gyereket képtelen elfogadni, hanem azt ahogy nevelitek. A leírtak alapján nem lehet eldönteni, hogy igaza van-e.
2021. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem vállalnék, mert nem tudnám elviselni hogy az első gyerekem végignézze ahogy az új párom kivételezik háttérbeszorítja a saját gyerek miatt.

Én úgy gondolom hogy a gyerekeknek ez nem jó.

De én a kapcsolatot is átgondolnám a helyedben.

2021. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
3assal értek egyet . Megmondanám ,hogy vagy sürgősen változtat ezen a "csesztetésen " ,vagy ennyi volt. Akinek nincs gyereke úgy képzeli el a dolgokat mint a filmekben .Csak hopp közbe jön egy kis dackorszak egy kis ez egy kis az.Mi a francot vár egy 5éves gyerektől ?Gondolkozz ...
2021. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még csak nem is dacos. Szót fogad, értelmes kisfiú. Öt olyanok zavarják, hogy nem takarítja még ki csillogóra a szobáját, wc után kéri hogy ellenőrizzem le hogy rendesen sikerült-e kitörölni a popsiját, szerinte sok édességet eszik, néha elfelejti az asztaltól a mosogatógépbe vinni a piszkos tányérját.
2021. febr. 27. 21:25
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertem, hogy miért az az alkerdes, hogy vállalnék-e így gyereket. Ezt a faszit se vállaltam volna egy percre se.
2021. febr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Es te egy ilyenert tetted lapatra a gyereked Apjat?!
2021. febr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem. De én nem is maradnék vele
2021. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen... Akkoriban nem ezt az oldalàt mutatta, a gyerekhez sem így állt.
2021. febr. 27. 21:47
 10/12 anonim ***** válasza:
72%

Butaságot csináltál mikor ilyen életet választottál a gyerekednek.

Ne tetézd a bajt.

2021. febr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!