Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem érdekli a pasikat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem érdekli a pasikat, ha problémád van?

Figyelt kérdés

Folyamatosan ezt hallom otthonról anyukámtól. A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, nem érdekli, ha elromlik nálunk valami stb, csak jól érzi magát nálunk a hétvégén mert készülünk. 4 hónapja fájdalmaim vannak, még mindig nem tudják az orvosok mi a bajom, és még úgy érzem messze a gyógyulás, ennek ellenére ott alszanak nála a haverjai, házibuliznak stb éli világát, amíg szenvedek.

Máshol se segít a párod javításokban illetve egyéb problémákban?

22L



2021. márc. 2. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
95%

Az én páromat érdekli, meghallgatja, próbál segíteni. De ez egyáltalán nem azt jelenti, amit te a leírásod alapján elvársz. Ha elromlott valami nálunk amíg a szüleimnél laktam, eszembe sem jutott azt várni, hogy majd ő javítsa meg, különösen másfél éves szimpla kapcsolatban, úgy, hogy nem ott lakott (ő még csak nem is a városban, nem tudom nálatok mi a helyzet). Gondolom nálatok nincs más segítség erre a férfimunkára (apuka, férfirokon), ezért várod, hogy segítsen. Ha ez a helyzet mondd el neki, hogy szükségetek lenne rá ebben és ebben, mert nektek egyedül nem megy, kérdezd meg tud-e segíteni. Ugyanúgy, ahogy bárkit, aki nem a háztartásban él külön megkérnél a probléma felvázolásával, hogy segítsen (bár nálunk háztartáson belül is szokás megkérni a javításokra a másikat, ha nem ő veszi észre, de ő ért hozzá).

Bár szerintem ez 1,5 év után simán kapcsolatban továbbra sem feladata a párodnak, hacsak nem kifejezetten ért a feladathoz.


A másikat pedig szintén nem érzes jogos elvárásnak. 4 hónapja vannak fájdalmaid, és úgy néz ki marad is egy darabig. Melletted kellene ülnie hónapokon keresztül? Vagy nélküled sehova sem menni? Vagy szolidaritásból otthon ülni, mert te is otthon ülsz? Azt még megértem, hogy ha hirtelen rosszul leszel, ezért megkéred a párodat, hogy mondja le egy programját (bár én ezt is csak akkor tenném, ha félnék, hogy egyedül nem tudnám ellátni magam, és bajom eshet), de ez egyáltalán nem az a helyzet. Ez sajnos úgy néz ki az életed/életetek része, ideiglenesen együtt kell élnetek vele.


Ezektől függetlenül az, hogy úgy érzed elhanyagol, nyilván tudható le egy legyintéssel és letorkolással, mert attól neked nem lesz jobb, ezt mindenképpen meg kell beszélnetek. De azért úgy állj neki ennek a beszélgetésnek, hogy az elvárásaid ilyen formában nem reálisak.

2021. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Igen, a legtöbb pasi nemtörődöm, lutsa dög. Másnál a szálkát is, otthon semmit. Vagy ha észre is veszi, jóvanaz.

Nyilván, ha a te párod ilyen, és zavar, akkor át kell értékelni, mert ezt ők maguktól ha eddig nem tanulták meg, akkor nem most fogják bepótolni.

Ez van akkor ha valaki önállótlan vagy mindig megcsináltak helyette mindent.

Nem értem, miért mondják a férfiakra, hogy vizuális típusok, ha azok lennének, akkor nem lehánynának mindent mindenhová, hanem sorban hajtanák be a törölközőt a szekrénybe. A vizuális típust ne csak arra fogjuk már, hogy ezért kell nekik a jó nő, hanem kérjük már számon rajtuk akkor is, mikor meg kell csinálni a hulló vakolatot vagy el kell pakolni valamit :D

Az meg nem édekel, hogy nem ezermester egy férfi, mesterembert ő is tud hívni. amúgy meg a ma 20-as 30-as férfiak örökölték az előző generációs arroganciáját, de az ezermesterség meg sehol, errőlennyit.

Apám az bármit meg bír csinálni, ellenben volt olyan exem (MÉRNÖK!!), ahol nekem kellett lefolyót tisztítani, mert álltak felette az albérletben a három fiú tátott szájjal. Meg olyan is, aki a kapcsolatunk után inkább aludt kutyapisiben, minthogy kimossa az ágyneműt, mert már én nem voltam ott, hogy megcsináljam :D



Azt meg nem kommentálnám, hogy az egészségügyi helyzetedre nincs tekintettel. elég egyértelmű, hogy magasról sz-rik rád.

Nem értem, a pasik a pasi haverjaikat akarják lenyűgözni, velük viháncolnak, a nőket szidják, a nőket lesz-rájk, a nők nyafognak, a haverok a fontosak, akkor f-szért nem randiznak a haverjaikkal? Minek nekik nő? Nem is értem, olyan nyilvánvaló, hogy a haveroknak akarnak egyesek megfelelni meg őket lenyűgözni. Randizzatok akkor.

2021. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
14-es ! Szeretlek. Imádom az állatokat.
2021. márc. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém mindig mindenben segit es velem van, ha kell orvoshoz jön velem. Sose csinálna olyat amit a Te párod!!! Minek vagy vele ha ilyen???
2021. márc. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
47%

Miért kéne bármit is megjavítania a szüleidnél? Nem minden férfi ért ilyenekhez. Nőként abszolút egyetértek azzal, hogy ha igaz az, hogy a főzéshez nem kell punci (márpedig igaz), akkor a fúróhoz sem kell pénisz. Ha ért hozzá, és ráér, és jófej, akkor persze segíthet, de amúgy hívjatok szerelőt. Pláne, hogy ha hozzá is kezd, mi van ha elszúr valamit véletlen? Akkor meg azon lenne a balhé.

Te át szoktál menni főzni/nagytakarítani az ő családjának, ha nekik épp nincs kedvük hozzá? Mert ez ugyanaz a szint.

Én a saját lakásunkban sem várom el a szerelést a vőlegényemtől, persze ha tudja hogy kell, akkor megcsinálja, ha nem, akkor szerelő (én ilyenekhez semennyire nem értek, max egy villanykörtét tudok kicseréni). De nem ülünk ölbe tett kézzel egész héten, hogy akkor majd ha hétvégén beesik egy vendég, akkor arra jól rálőcsöljük a munkát.

Nekem az is fura, hogy ti készülTÖK a pasid látogatására, miért a többesszám, hát a szüleidnek mit kell arra készülni? Hozzád megy, nem hozzájuk. Nekik nem kell emiatt háromfogásos menüvel várni (hogy aztán cserébe a fejéhez lehessen vágni, hogy nem szerel nálatok), neked és a pasidnak kellene megoldani a koszt-kvártélyt, úgy, hogy a szüleidet a lehető legkevésbé zavarjátok, ha már az ő házukban vagytok. Gondolom anyukád is azért panaszkodik folyton, mert töke kivan már, hogy a párod ott lóg hétvégente. De erre nem az a megoldás, hogy akkor cserébe ő lesz a házi szerelőtök.

A másik része szintén szomorú, de most ő mit csináljon a te fájdalmaddal? Üljön otthon és sírjon magzatpózban a sarokban? Attól neked nem lesz jobb. Ha neked szar, akkor dögöljön meg a szomszéd tehene is? Vagy mit tudna segíteni ha egyszer együtt sem laktok, küldjön pozitív rezgéseket?

Igazából itt az a baj, hogy olyan dolgokat vársz el tőle, amik akkor lennének jogosak, ha együtt laknátok. Igen, saját lakásban fele-fele legyen a házimunka megosztása. Igen, ha együtt vagytok, akkor figyeljen oda, legyen gondoskodó ha fájdalmaid vannak. De egy ilyen csak hétvégi kapcsolatnál nem sok mindent tud ő kezdeni ezekkel a problémáiddal.

2021. márc. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
tini kategória.
2021. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
47%

Nekem barátság extrákkal kapcsolatom van, de a férfi nagyon is figyelmes és segítőkész.

Párod nem az!

N

2021. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
47%
Csak az érdekli őket, hogy tedd szét a lábad, nyisd ki a szádat. Semmi más.
2021. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Valóban nem érdekli a pasikat, ha problémád van?"


A te pasid lehet nem érdekli.

De gondolom te is xarsz a fejére.

2021. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért vagy együtt a pároddal, ha úgy érzed nem érdekli a problémáid, nem tesz azért, hogy jól érezd magad, nem segít semmiben? Biztos vagy benne, hogy nem csak szexkapcsolat van köztetek?
2021. márc. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!