Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban akkor probléma lenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban akkor probléma lenne? Többi lent!

Figyelt kérdés
A barátnőm kifogásolja a következőt és nem értem, hogy miért?! Ha, nekem van barátnőm, akkor én a többi nőt "kerülöm". Persze, ez nem azt jelenti, hogy nem szólok hozzájuk vagy átnézek rajtuk. Egyszerűen ha van párom, akkor pl. nem csinálok olyan dolgokat, hogy nők után fordulok azt utcán, idegen nőkkel dumálok Facebookon, vagy telefonszámot kéregetek más nőktől. Egyszóval, ha nekem van párom, akkor csak ő van, persze nem betegesen. De, pl. munkahelyemen nem hívogatok nőket kávézni azzal a címszóval, hogy úgy sem látja, hogy mit csinálok, így nem fáj neki. Természetesen én fordítva ezt nem várom el és ezt a gondolkodást nem erőltetem rá, de én a lehető legjobban próbálom kerülni a keverést vagy a fölösleges és rosszindulatú pletykákat.
2019. jan. 2. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
jól csinálod
2019. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most mit kifogásol? Hogy nem csajozol mellette?
2019. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor mi a baj tulajdonképpen? Rövidpórázon érzed magad vagy mi?
2019. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek lelkiismeret-furdalása van, mert ő meg csinálja.
2019. jan. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A monogám világ társadalmi elvárásai szerint cselekszel. Ha szerinted ez helyes így, akkor rendben van. Ez talán nem elítélendő dolog.


(Én amúgy lazábban kezelem ezt, nem szeretem annyira kisarkítani, hogy nekünk monogámaknak kell lennünk. Ezt gerinctelennek szokták hívni... 😃)

2019. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!