Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, ha vitázunk, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, ha vitázunk, akkor állandóan hangos, és kiabál. Le lehet erről szoktatni?

Figyelt kérdés
Már az összes szomszéd utál minket, amit meg is értek. A panelben minden áthallatszik. Én meg már alig merek a szemükbe nézni, mert szégyellem, hogy hangoskodás van nálunk. Ha meg nyugtatgatom, hogy ne tegye, meg zavarunk vele másokat, akkor annál inkább rákezd, és közli, hogy őt nem érdekli ki mit gondol.

2021. márc. 2. 12:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg ezt akkor megbeszélni, amikor nyugis hangulatában van.
2021. márc. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Átszoktam menni másik helyiségbe, jön utánam és mondja a magáét.

Amikor nyugis volt, és szóba hoztam, rávágta, hogy az a baj velem, hogy túl sokat adok mások véleményére (szomszédok).

2021. márc. 2. 13:42
 23/34 anonim ***** válasza:
0%
Én vagyok a nők magyar hangja: ha incelnek adtál volna esélyt az még hangosabb lenne
2021. márc. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
70%

"Mostanában csak csendben várom, hogy véget érjen a düh kitörése"


És meddig akarod ezt csinálni? Csak mert idővel ezen majd felbátorodik és egyre messzebbre fog menni.


Egyszer láttam egy videót, amiben egy nő kiállt egy tér közepére és kiírta, hogy mindenki azt csinál vele, amit akar, nem fog reagálni semmit. Eleinte mindenki ölelgette-puszilgatta. Nem telt el 20 perc és már köpködték.

2021. márc. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem kéne tűrnöm...

Kellene egy kis önfejlesztés, vagy nem is kicsi.

2021. márc. 2. 14:30
 26/34 anonim ***** válasza:
51%
En akkor sem lennek vele, ha oromeben is hangos es nem erdekli a tobbi ember.
2021. márc. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
76%
A párodnak indulatkezelési problémái vannak. Amint azt más itt írta már, ehhez jó lenne szakember segítségét kérni. Ettől sajnos tényleg tönkremegy az ilyen ember környezetében élők idegei is. Viszont az nem meglepő, ha ilyen indulatos, hogy egyre jobban ordít. Ugye érdekes módon ha valaki elengedi az indulatait, azzal nem csökken benne a feszültség, hanem még inkább felpörgeti magát. Ugye mindenki látott már őrjöngő gyereket. Na, ez ugyanaz, csak nyilván sokkal veszélyesebb. Valamiért ő megrekedt ebben az állapotban. Emiatt nem mondanám azt, hogy nem szeret, vagy nem tisztelt. Viszont az tény, hogy indulatkezelési problémája van, ezt kezelni kellene, hogy el sem kezdje (majd mikor már kigyógyult ebből az állapotból).
2021. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
27 Egyébként sok ilyen embernek később bűntudata is van amiatt, ahogyan viselkedik. Ez további frusztrációhoz, szorongáshoz vezet, emiatt ez egy ördögi kör. Tehát neki is akarni kéne, hogy segíteni lehessen rajta. Ha szereted a párod, akkor kísérd el pszichológushoz. Ha ettől elzárkózik, akkor engedd el. Segíteni is csak annak lehez, aki hagyja. Emiatt ne m kell megvárni, hogy tönkretegyen.
2021. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon birkatürelmű szomszédjaid vannak... Én szivbaj nélkül ráhívtam a szomszédokra a rendőröket. Ha még egyszer balhét hallok, akkor megint ki fogom, lehet ezt névtelenül is, úgysem tudja melyik szomszéd volt.

Aki azt írta, hogy hangos veszekedés együtt jár a hangos szexxel, hát igaza volt. Egyik héten nagyban szexelnek, másikon meg verik egymást. Ha neked ez kell... Nem telik bele sok időbe és verni fog...

2021. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
49%

"Amikor nyugis volt, és szóba hoztam, rávágta, hogy az a baj velem, hogy túl sokat adok mások véleményére (szomszédok)."


Közöld vele,hogy nem,nem erről van szó!

Nincs itt semmi baj, csak vele van baj!Nem vagy süket! Teljesen jók a füleid,és nem kell ordítozni!

Halkan is ugyanúgy érted,amit mond!

Esetleg neki kéne elmenni fülészetre,mert aki rosszul hall,az nem hallja a saját hangját!


Persze nem valószinú ez,csak jó lenne ha magához kapna egy kicsit.


Én sosem szerettem a hangoskodó embereket,mert legtöbb esetben nincs mögöttük tartalom.Többnyire az ilyeneknek csak a pofájuk van meg,semmi más!


F

2021. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!