Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom, ha vitázunk, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom, ha vitázunk, akkor állandóan hangos, és kiabál. Le lehet erről szoktatni?

Figyelt kérdés
Már az összes szomszéd utál minket, amit meg is értek. A panelben minden áthallatszik. Én meg már alig merek a szemükbe nézni, mert szégyellem, hogy hangoskodás van nálunk. Ha meg nyugtatgatom, hogy ne tegye, meg zavarunk vele másokat, akkor annál inkább rákezd, és közli, hogy őt nem érdekli ki mit gondol.

2021. márc. 2. 12:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
71%
Indulat kezelési problémái vannak ha belátja akkor pszichológus ha nem akkor szakíts vele. minél előbb mert így csak egyre rosszabb lessz.
2021. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Egyik családtagom nekem is hangos vitánál, mindig rászólok, miért emeli fel a hangját de évek alatt semmi változás nem történt, egyszerűen ilyen, ezt szokta meg otthon viszont tudom, hogy nincs benne rossz szándék, azóta könnyebben el tudom fogadni. Nagyon erős akaratra van szükség párod részéről, hogy több évtized után megváltozzon, először is be kellene látnia, amit csinál rossz, és akarnia kell változni. Ha ezek hiányoznak részéről, esélytelen.
2021. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy együtt kéne maradnotok?

Nem tudom, hány éve vagytok együtt, mennyire köteleződtetek el, de ha jól sejtem nem házasságban éltek, és nincs (közös) gyereketek sem. Ha ezek lennének, akkor lehetne menni párterápiára vagy valami módon megoldani a helyzetet. De még semmi nincs köztetek, csak pár éve együtt éltek, mégis már külső segítség kéne a kapcsolat rendbe rakásához (elfogadhatóvá tételéhez). Úgy, hogy semmi krízis ill. nagy változás nincs az életetekben: gyerek érkezése, ápolásra szoruló idős szülő, munkanélküliség, valamelyikőtök (vagy a gyerek) súlyos betegsége stb. Ha most nem tudtok szót érteni egymással, mi lenne ezekben a helyzetekben? Most tudnátok a legkisebb veszteséggel kilépni ebből, levonni a tanulságokat, és valaki mással több bölcsességgel újra kezdeni.

2021. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek, kérdező?
2023. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!