Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a pasid kozolne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasid kozolne, nyert a lotton s ezert megkeri a kezed, majd hozzatenne, csak vicc volt, csomagolj, barmit elvihetsz, de tiz perc mulva mar ne legyel ott?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
91%
Azt, hogy elég szar humora van - és nyilván, mint a huzat, otthagynám a saját cuccaimmal együtt.
2021. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
89%
Meglepődnék, mert ő lakott nálam. :D
2021. márc. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
94%
Egyrészt nálam lakik, másrészt már eljegyzett, szóval túl sokra nem menne az ilyen bejelentéseivel :D
2021. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenért nem is kár.
2021. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 anonim ***** válasza:
93%
Sírnék, mert elvette a lehetőséget, hogy házasodjak vele, de nem gondoltam , hogy ilyen módon fog dobni, hogy hazugságokat hord össze a vicc kedvéért... AZtán megfognám a saját cuccaimat és amit látok és számomra értékeset mert az van fent, amit akarok viszek, szóval megfogom ami szememben értékes és húznék a rákba remélve legközelebb nem fogok így járni. 27N.
2021. márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
98%
Meglepődnék, és azon agyalnék, hogy ennek így mégis mi értelme volt? Nyilván persze lelépnék, de azért meglepne a szakítás módja, ennél azért egy kicsit normálisabb embernek ismertem meg.
2021. márc. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 anonim ***** válasza:
98%

Viccből kezet megkérni?

Ha kiderulne hogy ilyen paraszt akivel jártam az első napot is megbánnám hogy megismertem.

2021. márc. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 anonim ***** válasza:
98%
Nem értem, a célod a szakítás? Vagy hogy bizonyítsd, hogy "pénzéhes"?
2021. márc. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
98%
Ismerem ezt a viccet, nem így van. Az általad leírt jelenet viccnek is rossz. Aki ilyet csinál, szívtelen f*sz.
2021. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
98%
azt gondolnam, hogy fogyatekos es eleve ilyen emberrel ossze sejonnek.
2021. márc. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!