Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ha a pasid kozolne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a pasid kozolne, nyert a lotton s ezert megkeri a kezed, majd hozzatenne, csak vicc volt, csomagolj, barmit elvihetsz, de tiz perc mulva mar ne legyel ott?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 16:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
96%

Akkor minek írsz ide, ha végül nem mondasz semmit, a kérdésed meg egy fikció? :D De a válaszok igazából nem is érdekelnek.

Na, mentem egy értelmes kérdés alá, cső.

2021. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező! Nem tudom, mi ez az egész, nem is olvastam végig a válaszokat, engem más szempontból ragadott meg a téma.


Soha, ismétlem: SOHA! Ne áruld el a csajnak, hogy nyertél a lottón (én most persze milliókra gondolok), mert ily módon szakítasz vele, képzeld csak el, akár még bosszúból szét is kürtölheti, hogy te milyen pénzes lettél és akkor neked kampec! Soha az életben nem lesz nyugtod, mert gondold csak el, milyen sok "barátod", meg rosszakaród lesz, soha nem bízhatsz onnantól kezdve senkiben, meg állandóan betörésektől, zsarolásoktól kell majd tartanod!


A témádtól függetlenül is azt vallom: Soha senki az életben meg ne tudja, ha az ember megnyeri a telitalálatot! Én azzal sem értettem egyet, mikor két munkatársam együtt lottóztak és közösen fizették, megbeszélve, hogy ha nyernek, akkor elosztják egymás között, mert akkor is egyik tud a másikról és lehet, egyszer nem lesznek jóban, aztán keresztbe tesz egyik a másiknak.


Szóval a te érdekedben: Eszedbe ne jusson elmondani a barátnődnek a lottót. Szakíts vele, ha szenya volt, de még csak a gyanúja se merüljön fel, hogy meggazdagodtál!

2021. márc. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 A kérdező kommentje:
Az otlet az jo de ilyen esetben amugy is jobb elhagyni az orszagot. Az csak egy mese, hogy ez titokban marad, azonban az orszagok kozotti informaciocsere nehezkesebb. Ha nem is tökéletes megoldas de joval kisebb az eselye igy annak amit irsz.
2021. márc. 3. 08:24
 64/83 anonim ***** válasza:
95%
😂 na jó, ez szánalmas
2021. márc. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
97%
Totál nem értem, a lottó hogy jön ide. Megkéred a kezét, aztán kidobod. Ezt eddig értem, hogy neked ez valami fsznövelő tett lenne. De minek a lottót idekeverni?
2021. márc. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 A kérdező kommentje:
A lottó a kiindulopont nem pedig idekeveres. De nem vagyok benne biztos hogy ezt megerted hisz akkor eddig is ment volna.
2021. márc. 3. 10:56
 67/83 anonim ***** válasza:
97%
Persze, hisz mindenki hülye rajtad kívül!
2021. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 A kérdező kommentje:
Csak sokan de nem mindenki.
2021. márc. 3. 11:16
 69/83 anonim ***** válasza:
97%

De nem értem, hogy miért ez a kiindulópont. Akkor azt akarod bizonyítani, hogy pénzéhes nőket választasz? Mert egyrészt az kiderült volna eddig is, másrészt vagy te vagy hülye, vagy a ribikéidről feltételezed, hogy olyan hülyék, hogy azt hiszik, közük van a pénzhez.


Ha nyerek a lottón, az az én pénzem. Ha emiatt valaki el akarna venni feleségül, akkor is az én pénzem maradna, házasság előtt szereztem.

2021. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 A kérdező kommentje:
A szovegertessel tovabbra is gondok vannak
2021. márc. 3. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!