Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál? Jó család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Jó család vagy jó szex?

Figyelt kérdés

1. eset: hébe-hóba van némi együttlét, de egyébként semmi ami szexuális.viszont cserébe nagy család, megértő pár, gyerekek, kutya-macska, meg minden

2. fergeteges szex, mindenben passzoltok, de nincs más, nem is lesz (függetlenek vagytok persze) nincs, család, nincs gyerek, nincs rokonság, csak ketten.


Pusztán érdeklődő a kérdésem, mert sokan állítják, hogy egy szexmentes házasság/párkapcsolat az milyen jó meg minden, de kíváncsi lennék más megközelítésből is ezt választanátok-e. Magyarán tényleg elég -e egy idő után, hogy a párod a legjobb barátod.



2021. márc. 2. 23:55
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
28. aki foglalt, de közben csajozik, az defektes. Ugye azért te sem gondolod, hogy őszinte szeretet fűzi a párjához. Őszinte szeretet a megszokott kényelemhez
2021. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
80%

#25: na ennel onzobb indok nincs is a csaladra, valoban csomoan azert szaporodnak csak, hogy legyen aki oregkorukban szorakoztatja oket, par hetente meglatogatja oket nagy kegyesen, esetleg el is tartja, ha ugy adodik.

de azzal nem szamolnak, hogy semmi garancia nincs arra, hogy ha felno a gyerked, akkor kedvelni fog, hogy jo viszonyban maradtok-e, hogy nem hany-e a szemedre valami gyerekkori serelmet jogosan vagy jogtalanul, egyaltalan kivancsi lesz-e rad, vagy csak egy szanalmas koloncnak fog gondolni, akit neha azert illik meglatogatni. ne mondd, hogy nem latni ezer meg ezer ilyet.


aztan majd 70 evesen rajossz, hogy az egesz eletedet elbasztad, mert nem eltel, nem utaztal, nem szexeltel jokat, lemondtal az alomkarrieredrol es annyi mindent megtagadtal magadtol a gyerek miatt, aki heti 1x randnez egy orara - jobb esetben. sokra mesz vele.

2021. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
90%

32 :) Szívemből szóltál. Pont ezért ilyen keserű már most.

Nem lenne ennyire dühödt egy kiegyensúlyozott élettel.


Nem értem azt sem, hogy miért elemzi itt pár ember, hogy de miért lenne egy hosszú kapcsolat lapos, mivel a feltett kérdés nem ez volt, hanem adott két lehetőség.

Nyilván vannak 25 év után is jól működő kapcsolatok, de az száz, hogy ott a szexuális életük is rendben van (és mindegy hogy hányszor, de az biztos, hogy csak úgy, hogy mindketten ugyanannyira vágynak)



És nagyon a kettes :)

2021. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
78%

"""De persze éljetek, utazzatok, és szexeljetek kötöttségek nélkül! Majd az élet úgyis benyújtja a számlát." "


Ímé a nő, ki sosem élt, utazott és szexelt kötöttségek nélkül. :D

2021. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
72%

Az is korlátolt aki szerint mindenki ugyanazt akarja mint ő. A saját kis univerzumában él. Ha ő pizzát akar utána szexet akkor mindenki azt akarja. Ha azt írod, hogy számodra a tökéletes hétvége nem ez, akkor biztos hibbant vagy képmutató vagy.

Mondjuk nem is mindenkinek való a család, az biztos. Például aki érettlen gondolkodású, 45 évesen is csak bulizni akar annak biztos nem. És kíméljetek meg, nem nem hülye frigid meg impotens aki házasságban él. :D

2021. márc. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem gondolja, hogy mindenki azt akarja, ha figyelmesen olvasol, láthatod, ki nem bírja ki, hogy ne savazza azt, aki nem akar mindenáron családot. ...

És aki a kettest választja, nem feltétlenül csak a bulizásnak él. Ez is egy szélsőséges válasz, logikátlan. Miért ne vágyhatna nyugalomra? Csak családdal lehet nyugodt életed? Ja látom is, hogy minden családos ismerősöm kb. akkora területen él, mint én. Milyen jó is egész nap egymás nyakán ülni :)

2021. márc. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
37%

25-ös vagyok.


Hát emberek, szánalmasak vagytok!


Először is: FÉRFI VAGYOK. Ez miféle elqrt Red Pill szemlélet, hogy családpártiak csak nők lehetnek? 🤦‍♂️


Másodszor: én egyáltalán nem vagyok dühös. Véleményt fogalmaztam meg, személyeskedés nélkül. Ez az, ami nektek nem sikerült.


A kommentem után személyeskedni kezdtetek, támadni és fröcsögni... És az ÉN életemre mondjátok, hogy pocsék? Hát nektek lett akkora sérelmetek a (személyeskedéstől mentes!) véleményem miatt, hogy itt kiugrottatok a gatyátokból!


Harmadszor: volt részem mindenféle kapcsolatban. Komolyban és szexkapcsolatban is. Elismerem, huszonpár évesen még feldobott, amikor voltak egyéjszakás kalandjaim. De az ennyit tud csak. Pár napra feldob és kész. Össze sem hasonlítható egy komoly kapcsolattal, amikor együtt járjátok az utatokat. Együtt csináltok ebédet, együtt festitek ki a konyhát vagy együtt mentek el egy jó buliba.

Amikor tudod, hogy számíthatsz a másikra és ő is számíthat rád.


Negyedszer: A gyerek nem a világ vége. Bár hatalmas felelősséggel jár, de attól még lesz lehetőséged utazni, a hobbiddal foglalkozni stb. Kevesebb, de attól még lesz. A gyerek nem valami béklyó, ami automatikusan biogépet csinál az emberből! Hozzáteszem, utazni sose szerettem messzire, nekem egy jó buli is tökéletesen megfelelő.


Ötödször:

28 éves vagyok. De hogy jobban be van nőve a fejem lágya, mint nektek negyveneseknek, az hótziher!

2021. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
43%
háát apám, férfiként még gázabb akkor a 25-ös hozzászólásod :D
2021. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
52%
Jogod van a véleményedhez... 🤷‍♂️
2021. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy a kérdés úgy szólt, hogy mit választanál, egy gyakorlatilag szexmentes kapcsolatot-e vagy egy olyat, ahol szex van, elkötelezettség nincs, hány ember kezdte el védeni a saját kapcsolatát :D
2021. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!