Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit választanál? Jó család...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanál? Jó család vagy jó szex?

Figyelt kérdés

1. eset: hébe-hóba van némi együttlét, de egyébként semmi ami szexuális.viszont cserébe nagy család, megértő pár, gyerekek, kutya-macska, meg minden

2. fergeteges szex, mindenben passzoltok, de nincs más, nem is lesz (függetlenek vagytok persze) nincs, család, nincs gyerek, nincs rokonság, csak ketten.


Pusztán érdeklődő a kérdésem, mert sokan állítják, hogy egy szexmentes házasság/párkapcsolat az milyen jó meg minden, de kíváncsi lennék más megközelítésből is ezt választanátok-e. Magyarán tényleg elég -e egy idő után, hogy a párod a legjobb barátod.



2021. márc. 2. 23:55
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
53%

"Össze sem hasonlítható egy komoly kapcsolattal, amikor együtt járjátok az utatokat. Együtt csináltok ebédet, együtt festitek ki a konyhát vagy együtt mentek el egy jó buliba."

11-es és 16-os voltam, 4 hónap múlva 30, nő, nekem pl. a hideg futkos a hátamon mindezektől. Szeretem egyedül járni az utam, ne "kísérjen" senki. Buli vagy bármilyen közös program = utálatos kényszer. A szakmunkát képzett szakemberre bízom, főzni pedig még magamra sem vagyok hajlandó, megoldom máshogy, olyan szinten gyűlölöm a kotyvasztást vagy bármely más hagyományos női munkát.

Nem vagyunk egyformák...

2021. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
50%
#41 Ez oké, de miért nézed le azt, aki másképp gondolja?
2021. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
18%

Támadni, támadni, mindig csak támadni. Hihetetlen, hogy mennyire acsarognak itt egyesek. Na de akkor a gyengébbek kedvéért mégegyszer:

A kérdés lényege, hogy egy kapcsolatnak a szexuális része a fontosabb, vagy a szellemi része.


Mi sokan amellett érvelünk, hogy a család, a társ és a valahova tartozás érzése fontosabb, mint csak a szex önmagában. Érvként felhoztuk a tapasztalatainkat és az álláspontunkat.


Ezt csak a másik tábor akarja belelátni, hogy a család mellett érvelőknek rossz az élete. Tudom, könnyebb lenne nektek, és jobban éreznétek magatokat ha így lenne. De sajnálom: csak magatokat akarjátok nyugtatgatni.


Amúgy meg miért személyeskedtek? Mi nem rágalmaztunk titeket, nem tettünk megjegyzéseket rátok. Mi érveket hoztunk fel.

Miért fáj ez nektek?

2021. márc. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
37%

41, ha ez neked így jó, akkor sok boldogságot. Senki nem kritizált. Én nekem az a személyes véleményem, hogy ez a hozzáállás hosszútávon benyújtja majd a számlát - de hangsúlyozom, ez az ÉN véleményem.


Ha nekem (férfiként mondom) annyiból állna az életem, hogy egyedül megyek mindenhova, csak rendelésre lesz kajám, és csak néhány felszínes numerában lenne részem, pár év alatt megbolondulnék.

2021. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
71%

43 pont te személyeskedsz :D

Egyébiránt, a kérdés nem az, hogy csak jó család szex nélkül, vagy csak szex.

hanem egy szép család, ahol már nincs igazi párkapcsolat, de ezt feladjuk a család nevében, vagy igenis számít a szex, és inkább elengedem a nagy családot, rokonostúl, hitelestűl , gyerekestűl.


én másodikra voksolok. Nincs benne magány meg csak sivár szex. Szimplán egy jól működő kapcsolat, ahol nincs együttélés, nincs család tervezés, nincs hitellel ötven nm.


És pont az acsarog itt, aki valószínűleg langyos kapcsolatban ül de önigazolást lát abban, hogy sivárnak titulálja a másikat, aki inkább választja az egyedüllétet, mint egy lapos kapcsolatot.


Teszem hozzá, ha nagy családra vágynék, akkor is inkább a kettes, ha a családban előbb utóbb nem leszek nőként/férfiként kezelve csak szülőként, barátként.


Pont ezért nem váltanak sokan, mert gyávák egyedül élni. nincs perspektíva, nincs önállóság, csak a félelem attól hogy egyedül legyen. aki ezen megsértődik, biztos így is van, mert olyan ezen nem akad ki, akinek ez nem releváns. Minél önállóbb valaki, annál biztosabb, hogy nem akar belefulladni egy már nem funkcionáló kapcsolatba. és szép nagy család ide-oda, az már nem működik, ahol az intimitás egy egy-két havi egyszeri alkalom biztosítja.

2021. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
40%

Hello! Szerintem itt a fő kérdés, hogy kinek mekkora hatalma van az élete felett. Egy jóképű izmos alfa férfi, saját lakással, egzisztenciával, magas fizetéssel valószínűleg nem nagyon akar elköteleződni, hiszen amúgy is elég sok lehetősége van a boldogságra. Bulik, csajok, hobbik, utazások, falni az életet.

De a béta külsejű Panel Pali a hatodikról az albérletében úgyse juthatna hozzá ilyen izgalmas szexkapcsolatokhoz, szóval akkor már inkább elköteleződik és családot alapít, minthogy egyedül punnyadjon a négy fal között.

2021. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
Hát eléggé kategorizálsz, de van benne igazság. Nem minden alfahím akar szingli maradni, de az tény és én is úgy látom a környezetemben, hogy az egyszerűbb emberek (már bocsánat) maradnak kapcsolatban és ragaszkodnak hozzá foggal körömmel. És egyszerű alatt a belül egyszerűt értem. Nincs más, ez van, de ezt fel kell mutatni. Mert olyan nincs, hogy szenvedek szex nélkül de hejhó de jó nekem így is, hogy a párom esténként egyáltalán nem közelít már felém. Még az önbecsülésedet is felemészti. Olyan van, hogy nulla lesz a libidód és úgy gondolod, hogy ez tök oké, és innentől a szex valóban nem lesz fontos...neked, de hogy a társadnak sem, az már egészen más történet.
2021. márc. 4. 11:15
 48/48 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a kérdés eleve hülyeség, mert házasságban élők között is lehet jó a szex, nem kellene ennyire ördögtöl valónak beállítási, a gyerekről rokonokról nem beszélve. Mindenkinek van rokona, munkahelye, barátai. Akinek ennyire szociális fóbiája van, és steril környezetben akár élni, annak is fel kell kötni a gatyaszárat, mert a többség még mindig szociális. Vagyis az ő igényeiket követi a világ. Habár bizonyos szeparációs, áramlat is felütötte fejét ez is tény. Sokan anyagi megfontolásból nem lépnek már ki egy régi nem működő párkapcsolatból, nem azért mert szeretnek szexmentesen szenvedni. Mert sokat invesztáltak bele anyagilag és érzelmileg is. Ha jóval többet keresnénenek az emberek, egyből megugranának a válások száma is, mint Amerikában a 90-es évek végén.

Csak a fiatalok hiszik azt, hogy minden a szexről szól, lehet hihetetlenül hangzik, de a nagy kalandozásokat is meg lehet egyszer unni. Gondolom azok vágyakoznak ilyen életvitelre, akik még az életben nagyon nővel sem voltak. Én azt láttam, hogy idővel a nagy casanovák mind megnősültek egytöl egyik, vagyis az emberek többségében vágynak egy idő után az elköteleződésre, családalapításra, még azok is akik korábban nem hitték benne.

2021. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!