Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha figyelmetlen velem, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha figyelmetlen velem, akkor nem szeret?

Figyelt kérdés

Sokszor tapasztalom azt, hogy a barátom nen túlzottan figyelmes velem. Pl. Elfelejti, amit mondok neki; egy ruhára vagy 3x rakerdez, hogy új-e; ilyesmi. Nem akarom őt mentegetni, de elég sok emberrel találkozik egy nap és sok infót kap, lehet túlterhelt az agya. Viszont picit ezek miatt nem érzem azt, hogy a társam lenne, inkább valami.. Nem is tudom. Érdekes érzés az, amikor azt érzem, egy mezei barátnőm is jobban odafigyel rám :(


Közben pedig valahol tudom, hogy szeret, mert voltunk szakítás közeli állapotban már nemrég (teljesen más téma miatt) és akkor eléggé meg volt viselődve, konnyezett is (pedig sosem szokott!), meg van hogy tök aranyos velem, bújós. De valahogy a figyelem nem az erőssége, én pedig sajnos vagy nem sajnos ezt most extrán igénylem (kb egész nap egyedül vagyok itthon a jelenlegi helyzet miatt). :( Nem érzem jól magam így. De szakítani meg... Iszonyat fájdalmas lenne. És meg is bánnám



2021. márc. 3. 22:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Amúgy a fent említett dolgok csak példák. Pl. Volt hogy nap elején megbeszéltük, hogy majd ő hív, ha végzett a dolgaival, de nem hív, mert úgy emlékezett, hogy én mondtam, hogy hívom.


Meg meselek neki egy barátnőmről valamit (nincs sok, kb 3) és nem is emlékszik, melyikről meséltem.. Pedig ismeri őket, tehát tud arcot is hozzá tenni.


Vagy mondom neki nap elején, mikor eljövök tőle, hogy mi lesz az aznapi program és este telefonban rákérdez, és mikor mondom, hogy az történt velem, amit reggel mondtam, nem emlékszik. Ilyesmik vannak...

2021. márc. 3. 22:38
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja és az utolsó kommentem tenyleg ( :D) de a barátom előtt akikkel együtt voltam, vagy legalább pár hetes/honapos randizgatas volt, mind annyira figyelmesek voltak, kB a legapróbb részletekre is emlékeztek, amiket elmeseltem és amikre utólag már én sem emlékeztem :D szóval azért nagy a kontraszt.
2021. márc. 3. 22:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Még egy langyi kapcsolatból is fájdalams kilépni, úgyhogy ez nem hiszem, hogy releváns. Nőknél a figyelem nagyon fontos, szóval én személy szerint megpróbálom ezt megadni, de ugye mindenki más. Egyszerűen vannak ilyen beállítottságú emberek kedves kérdező. Üljetek le egy megfelelő időpontban és beszéljetek az érzéseitekről, ami egyébként is fontos egy kapcsolatban.
2021. márc. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!