Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, milyen véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen véleménnyel vagytok a családon belüli erőszakról?

Figyelt kérdés
Elsősorban a párkapcsolati erőszak érdekel!

2021. márc. 6. 15:33
A kérdező szavazást indított:
Elítélem
Semleges (nem érdekel)
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Undorodom tőle. Apám megtestesítője volt ennek anyámmal szemben. Az egyetlen családon belüli erőszakot vele szemben követtem volna el, mikor anyámat védtem. Meg is érdemelte volna, így csak megúszta egy távoltartásival.
2021. márc. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Aki egy nőt megüt az gyáva ember.
2021. márc. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%

Amíg minden nap megfőzi az ebédet, meleg kaja vár míg hazaérek, segít levetni a cipőmet, és ki is tisztítja, bőrápoló, cipőkrém, addig nem beszélek vele hangosan.

Ha már kicsit hangosabban beszélek kiküldöm udvart söp9rni meg aprófát vágni a cserépkályhába, hogy este jól lehessen élvezni hogy pattog a tűz míg mosogat vacsora után.

Ha már itthon akart maradni nem dolgozni, vegyem valami hasznát is.

42F vállalkozó

2021. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
10%

SOK nő megérdemli.


1.: Minek egy nőnek fix kapcsolat? Miért nem lesz szerető? Ott is van érzelem, szex, pénz, ...

2.: Minek a nőnek nagy arcú (vagy ahogy manapság itt írják a büfépapírosok: "NÁRCISZTIKUS".), bunkú, senki, miközben sok normális fiú, meg elhanyagolt férj remeg egy kis punciért.

3.: SOK - SOK nő benyeli, mert a BMW az MINDIG jobb, mint a BKV, és Bali az mindig Bali, és nem Balatonakarattya-külső, a nagyiéknál, a víztől 24 kilóméterre. >:)

2021. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Elítélem. Egyébként érdekes, hogy sokan úgy írnak erről, mintha csak nő lehetne az áldozat és csak férfi lehetne az erőszaktevő, amikor van fordított eset is bőven.
2021. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Elítélem - minden fajtáját. Természetesen a brutális állat asszonyverő férfiakat is, de azt a verbális/fizikai erőszakot is, amit pár nő megenged magának.
2021. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Elítélem fizikai és mentális formában, férfiak és a nők által elkövetett erőszakot is.
2021. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
15%
Ha a nő adja a pasinak, akkor okés.
2021. márc. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem undoritó mindkét fél részéröl, azis undoritó ha egy nő üti a pasiát ha pedig egy pasi kezet emel egy nőre az egyenesen hányinger keltő, vissza taszitó én személy szerint az ilyen férgeket nem tekintem férfinak sőt embernek se.
2021. márc. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!