Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az a nő, aki szeretője lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, aki szeretője lesz egy nős férfinak, és végül a férfi elhagyja miatta a családját...? többi lent

Figyelt kérdés
De előtte a férfi becsapta a volt feleségét, hazudozott neki, csak akkor vállalta fel, hogy szeretője van, amikor már biztos volt benne, hogy le fog lépni. Szóval ezek a nők nem félnek attól, hogy a pasi majd velük is pont ilyen gerinctelen módon fog viselkedni? Hogy nem lezárja a rosszul működő kapcsolatot, és utána kezd újat, hanem félre fog lépni mellette is?
2021. márc. 7. 07:07
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem mert a férfinek a felesége volt a gonosz, kibírhatatlan házisárkány, ahonnan azt a szerencsétlen pasit konkrétan ki kellett menekíteni. Az új nővel minden más lesz, mert őt tiszta szívből szereti. Blablabla.
2021. márc. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
61%

Van amelyik fél tőle, (példa erre a folyamatos féltékenykedés, ellenőrizgetés a kapcsolat alatt), de annyira mégsem ha képes vele összejönni.

És van amelyik olyan fokú naivitásban szenved, hogy hisz a mesékben, mellette majd megváltozik. Ja, persze, hogyne. 🤣Nagyon kevés az a kapcsolat ahol az újabb nő nem lesz átvágva idővel, de egy érzelmektől elvakult nőnek ezt nem lehet mondani, amíg hisz a csodában. Majd idővel rájön. Meg is érdemli.

N

2021. márc. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
83%

Én addig voltam szerető, míg zavarni nem kezdett a sok hazugság, ami persze miattunk volt, hogy találkozni tudjunk.....amikor tiszta ésszes belegondoltam, hogy folyamatosan magával ránt a hazugságaiba, hogy ha ideköltözik is folytathatja.... léptem.

Tudtam, ha együtt maradunk, nekem is hazudni fog.

2021. márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
37%
Vállalni kell a kockázatot. Nincs befolyásunk az életben mindenre.
2021. márc. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
67%

Nem. Mert a szeretők szeretik különlegesnek hinni magukat, pedig nem azok.


A szar sem lesz lekvár, hiába van a polcon.

2021. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
83%
Azért ez nem ennyire fekete vagy fehér. Speciel ismerek példát mindkét verzióra, hogy az új nőcske is át lett vágva, másik esetben pedig együtt öregedtek meg, szeretetben, boldogságban. Nem lehet minden sztorira ráhúzni ugyanazt a sablont! Ahány ember, érzelem, befolyásoló tényező, annyi sztori és tanulság.
2021. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
84%
A kérdésre általánosságban lehetetlen válaszolni. Ha a szeretőből társsá vált nő valóban szerelmes, akkor valószínűleg hisz is abban, hogy ő az igazi a férinak, aki mellett a férfi kitart majd. S lehet, hogy a férfi valóban mellette marad, nem lép félre, részben mert ő is szereti, részben mert nem akar két szék között a földre ülni. Ha mindketten egyaránt fontosnak tartják egymást, létrejöhet egy valódi, tartós, kölcsönös bizalmon alapuló szövetség a két ember között. Én is tudok olyan kapcsolatra példát a környezetemben, hogy viszálykodó házasság és válás után találta meg egy férfi a párját, s már 15 éve vele van, esetükben biztosra veszem, hogy már együtt is maradnak. De természetesen egy egészen más forgatókönyv is létrejöhet a kérdező által leírt esetben, mert vannak olyan férfiak is szép számmal, akik képtelenek egyetlen nő mellett is megmaradni, mindig új és új kaland kell nekik, mindig kockáztatnak, a vérük hajtja őket, és semmiből nem tanulnak. Szóval lehetetlen a kérdésre így válaszolni.
2021. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, minden rosszindulat nélkül, megkérdezhetem miért csak akkor kezdett zavarni a sok hazugság amikor már a közös jövőtöket féltetted? Miért nem az elején zavart, amikor elkezdődött a történet? Csak próbálom megérteni, hogy ha elejétől kezdve hazudozik valaki másnak és ez csak akkor kezdett el zavarni, amikor rájöttél, hogy akár neked is hazudhat. Az pl. meg sem fordult a fejedben, hogy neked párhuzamosan hazudik?
2021. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi a 3# valaszolóntól kérdeztem.


8# vagyok

2021. márc. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
#8: Az emberek (férfiak és nők) egy része számára fontos életfeladat, egyfajta küldetés a párkapcsolat, különösen egy házasság. Nem adják fel egykönnyen, ugyanis hinni akarnak és tudnak abban, hogy a másik fél jelleme fejlődni tud, hibái megjavulnak, épp az ő megbocsátásuk, kitartásuk és szeretetük által. Vannak még idealisták, s néha valóban van, amikor az efféle hit és türelem meghozza a gyümölcsét. Én magam még olyan esetről is tudok, hogy egy nő el is költözött a szeretőjéhez a férjétől, azután visszament, s azóta is együtt vannak, sőt harmonikussá vált a házasságuk. Van persze olyan eset is, amikor társának minden kitartása és reménye ellenére sem változik meg soha a másik fél. Ez kétesélyes.
2021. márc. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!