Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajom napló regényt ír a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajom napló regényt ír a tudatom nélkül?

Figyelt kérdés

Megtaláltam a csajom gépén egy naplóregény bejegyzéseit, azért napló regény mert ez nem róla szól. Ez itt a “mai bejegyzése”:

Nyirkos, kora tavaszi napra ébredek, körülnézek, reméltem hogy saját, jól megszokott hálószobámban vagyok, de nincs így. Egy férfi alszik mellettem, így egészen békésnek tűnik, hát megnyugszom hogy van meg egy magányos órám. Ez a férfi a barátom ahogy manapság mondani szokás, bár mikor kislányként elképzeltem milyen lesz majd egy férfi mellett ébredni, azt hittem forró boldogság fog bennem szétáradni, de ez puszta álmodozás volt. A valóságban megkönnyebbülés hogy még alszik, és nincs mindennel problémája, és nem néz át rajtam mintha csak köd lennék, egy szép reggel elrontója. Főzök magamnak egy kellemes kávét, felveszem a kabátom és kimegyek az erkélyre. A város már zajos, hisz vasárnap délelőtt van.

Leülök a laptopomhoz és kedvem támad írni egy újabb napló bejegyzést. Hát elmesélem a reggelem. Aztán álmodozom, bárcsak megtehetném hogy csak úgy ott hagyom a munkám, a tanulást, mindent, és mindenkit, csak úgy neki indulok a nagybetűs Világnak tervek és célok nélkül, biztos gyönyörű dolgokat látnék. De a gondolat elhussan, mert meghallom hogy felkelt a “barátom”, szóval ennyi az álmodozás és örömködés, vissza a szürke hétköznapokba.

Ez biztosan nem róla szól, ő nem ilyen. Vonjam kérdőre? Vagy miért írja ezt? Miért nem mondta hogy egy ilyen lányról ír? Egyáltalán hogy ír? Mit gondoltok? (Igen, belenéztem a gépébe, és igen elküldtem ezeket magamnak, ítéljetek el, leszarom). Mit csináljak?



2021. márc. 7. 18:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnya dolog beleolvasni és kitenni közszemlére más ember privát írását.


Még akkor is, ha ilyen művészieskedő és leginkább az ilyen női bulvármagazinok szintjén mozog. Illetve ha tényleg saját magáról szól akkor most magadat is megaláztad, mert ő éppen téged fikáz benne.


Ha viszont fiktív személyről írta, akkor ez nem egy rossz regénykezdet, mondjuk egy tipikus bosszúregényhez vagy valami olyanhoz ami az élet "rejtélyeit" boncolgatja.

2021. márc. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hamar kisob téged, mint macskát sz*rni.

Turkálsz mások privát cuccaiban, PUBLIKÁLOD a privát irományát, még el is bénázod(!) (nyilván egy könyvet sem olvastál még el életedben, ha még annyit se tudsz, hogy a narrátor nem egyenlő az íróval, úgyhogy magadat járattad itt le), és egyből kombinálgatsz is, hogy miért ír ilyeneket... szánalmas vagy.

2021. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
azta, a privát dolgaiban turkálsz és kirakod a netre ahol örökre ott marad törölni sem lehet? hát te tényleg undormány vagy, részemről pakolhatnál az fix. remélem kicsit elgondolkodsz...
2021. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
98%
hú na most megkapja a sérülékeny kis férfiasságod :D
2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
van egy hobbija, az írás... és te kérdőre akarod vonni? öcsém... neked van valami, amivel lekösd magad?
2021. márc. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
94%
A jó Isten mentsen meg az ilyen pasiktól!🙏
2021. márc. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, az övé, had tegye.
2021. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%

Számít, hogy ez ki?

Egyébként meg én elgondolkoznék a helyedben. Ha a "csajod" (ami szerintem egy kissé lealacsonyító kifejezés) olyat ír, hogy a férfi aki mellette ébred átnéz rajta, ilyen képe van a férfiakról, akkor talán ezt a képet te alakítottad ki benne..

Most azt a részt nem kezdem, hogy én szerintem úgy hagynálak ott a lány helyében, hogy pislogni se lenne időd mire eltűnök.

Szereted te ezt a lányt? Mert aki szeret valakit, na az nem tesz ilyet vele, az nem így néz ki..

2021. márc. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

Hat, figyelj en ezt szinten iro tanonckent mondom, hogy nagy esellyel ezek a parod igazi erzesei. Azok az elnyomott gondolatai, amiket nem oszt meg veled es nem veletlenul. Igy, hogy le is benaztad meg inkabb megertem ot. Te nem erted a muveszetet, ha szerinted lehetetlen, hogy rolatok szoljon az iras. Sok ember rejtozik alarc moge.

Az en irasaim is privat irasok, a legmelyebb gondolataim, a legfajdalmasabb erzeseim, a legszeretetteljesebb emlekeim, az oromom, a lelkem darabjai. A paromnak eszebe nem jutna csak ugy kutakodni utanuk es aztan kerdore vonni, pedig van par, amit szerintem orommel olvasna el, mivel rola is szo van benne pozitiv ertelemben. Mindenekelott pedig soha nem mondana ra, hogy bena irkalasok. Nemhogy orulnel, hogy ilyen kulturalt hobbija (is) van, ami muvelodessel jar?

Egyebkent megcsalasra gyanakodsz, vagy egyeb problema okan nyomozol? Befordult esetleg? Tavolodik? Mert akkor ez biztosan rolad szol.

2021. márc. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
27%
#19 Hogy érted azt, hogy te egy írótanonc vagy? Én is írok, de nem értem ezt a tanonckodást te hogy érted...
2021. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!