Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem neked nem kell senki vagy mi? Akkor legyél pap, aztán kész. Most ez szekálódás vagy mi akart lenni. Nem érti meg hogy nem rajtam múlik csak?

Figyelt kérdés
Még 22 éves koromban mondta nekem apám, azóta sincs barátnőm.

2021. márc. 7. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
jó és most mennyi vagy?
2021. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Apád nagyon kedves, az enyém mindig olyanokat mondott, hogy engem "el kellene intézni" (gyilkosság?) meg úgyis sorozatgyilkos leszek idősebb koromban.


Amúgy a párkapcsolati lét nem mindenkinek működik. Pl. ha szeretsz egyedül lenni, nem mások parancsait és elvárásait teljesíteni, akkor lehet jobb egyedül. Kettő gyakorlati probléma van ezzel az egyik alelki intimitás hiánya, a másik a fizikai. Ez utóbbit még esetleg futó kapcsolatokkal vagy prostituáltakkal ellehet intézni, főleg ha ezt magadban sikerül elrendezni. Az elsőt viszont semmivel, de ott meg nyugtasson a tény, hogy sok ember él kapcsolatban és házasságban enélkül, ami még rosszabb, mint egyedül.

2021. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom zavarja hogy a fia még 22 évesen is szűz. Megértem.
2021. márc. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

3.


Akkor fizesse be egy prostira. Problem solved. De köpködni, beszólogatni könnyebb. És "mennyivel kellemesebb is!".

2021. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
A sajat régi csajozos kudarcaival szembesül a fia által. Ez neki kudarc hogy a fia se egy nocsabasz
2021. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!