Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratommal megbeszeltuk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal megbeszeltuk, hogy egyikunk sem fog lajkolni mast, es megis lajkol.. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Par keprol van szo instan, olyan lanyoknal akiket kovet. Viszont pont ez a zavaro, hogy nem szokott lajkolni es most látni, hogy adott lany csak egy vagy ketto kepet lajkolja ez meg jobban idegesit. Foleg azok utan hogy megbeszeltuk kb fel eve, hogy ezt abbahagyjuk, mert mindkettonket zavar. En nem is lajkolok ferfiakat azota, viszont mostanaban 'fura' erzesem van es megneztem, hogy lajkol-e masokat es hat azert talaltam parat.. Elegge kiakadtam, szerintem jogosan, ő meg azzal jon, hogy "miert terrorizalom" "mi bajom mostanában"..

2021. márc. 9. 09:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
71%
Ez felnőtt kategória
2021. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
9-es: Igen, pont igy gondolom en is.. Itt nem is igazán a lajkolassal van a baj, hanem, hogy valamit megbeszeltunk es sz*rik ra. Amikor mondtam neki, az volt a valasz, hogy: "te is lajkolhatsz mast nyugodtan, engem nem zavar" Pedig regen zavarta, hiszen vita is volt belole.
2021. márc. 9. 17:36
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha már most ilyen jelentéktelen helyzetben nem bírja tartani, amit megígért mi lesz később?
2021. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is ez jutott eszembe. Ha ilyen kis apró dolgot nem tud betartani, akkor a nagyobb dolgokban is át fog vágni? Itt tényleg nem maga a lájk a lényeg.
2021. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%

Hűséget fogadott nem vakságot....

Össze ne xard magad mert lajkol dekoratív szép lányokat.

Jól teszi

24/L puszi

2021. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Össze se jövök olyannal akinek ezekre van szüksége.. olyan nők egóját növelni feleslegesen aki amugyse nézne rá az egyik, a másik ott a barátnője lajkolja azt.. elv azért jövünk párkapcsolatba mert egymást akarják az emberek építeni önbizalmilag is… nem pedig azért hogy bántják egymást meg lehúzzák a másikat..
ápr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!