Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsolnátok a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok a párkapcsolatommal illetően?

Figyelt kérdés
Szóval 31 éves férfi vagyok,jelenleg 4 éve párkapcsolatban vagyok és most jött el az idő hogy összeköltözünk (lényegtelen,hogy miért most).Szeretjük egymást a párommal szerelem már átalakult szeretetté ha volt egyáltalán.Ő az első komoly kapcsolatom, de valamiért más nők is érdekelnek. Nem tudok a párommal szakítani,mert mikor a szemébe nézek nem megy. Attól tartok ha dobom amiatt mert szeretnék másokkal ismerkedni akkor azért nem fognak a nők velem ismerkedni mert otthon élek szülőkkel ennyi idősen vagy mert nem merek vadidegenekkel bérelni lakást. Az én esetemben a szoba bérlés vagy az otthon élés jöhet szoba. Ti mit tennétek?

2021. márc. 11. 09:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem cseszném el egy nő életét azzal, hogy addig vagyok vele amíg nem jön újabb vagy ha félre is mész, közben ő azt hiszi, hogy minden oké. Gondolom nemsokára gyereket szeretne, esküvőt, te meg összevissza csetelsz és ismerkedsz másokkal :(

Arról nem beszélve, hogy kifut az időből, amikor lehetne könnyen gyereke.

Nagyon méltatlan! Bérelj egyedül valamit vagy maradj otthon, ne várjon rád az a szerencsétlen.

2021. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szakits szegeny lannyal, megerdemel olyat, aki tenyleg szereti es nem csak azert van vele, mert o az egyetlen, aki nem torodik az otthon eleseddel.

Remelem azert ezt a kerdest a sok panaszkodo, nyivakolo ferfi olvasni fogja, akik szerint eselyuk sincs semmilyen nonel csak sajat lakassal, penzzel stb. Itt ez a lany, nem erdekli a vagyoni helyzet, sem az, hogy a parja 31 evesen meg mindig nem koltozott el otthonrol es nem is akar egyedul alberletet fenntartani, erre sunyi modon masokrol abrandozik, de a lany szemebe nem mondja meg az igazat mert felti a kis kenyelmes segget.

2021. márc. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Amugy a párom nem akar gyereket,lakásra se akar gyűjteni mert befogja örökölni anyja lakását,mint ahogy én is. Igaz gyűjthetnénk lakásra csak nem akarunk lemondani mindenről évekig az alberletben. Engem rádumált hogy gyereket én se akarjak mert hova? albérletbe? Sajnos nincs elég kezdő tőkénk. Valahogy rávett az élj a mának, 1. Lakásra gyűjteni? Hány évig kéne gyűjteni? Mennyi lemondással járna ha már csúnya szóval éljek"biztositva" van a jövőben egy lakás. Gyerek én szeretnék gyereket,de albérletbe. A fő probléma a fizetés nem eleg sok lakasra,gyerekre,albérletre,arra hogy vidáman,ne nyomorogva éljünk. Nem akarom megcsalni a párom nem vagyok olyan típus. Csakhát tudjátok első komoly kapcsolatom,szeretem. De valamiért azt érzem más nők is érdekelnek. Vagy legyek vele?
2021. márc. 11. 09:41
 4/25 A kérdező kommentje:
Amúgy egyedül nem tudok egy teljes albérletet fenntartani,mert a fizetésem véges. 120eft albi+ 20eft rezsi,kb 50eft kaja+ egyéb fontos kiadásaim 45eft= 235eft és ebbe nincs benne amit az ember úgymond "szórakozásra" elkölt. Magyarán közel 270e ft forintot kellene keresnem egy normális életért.
2021. márc. 11. 09:47
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal nagyobb gond nálad a felelősség (nem) vállalása, mint az hogy még a szülőknél laksz.
2021. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan leírod, hogy csak azért vagy vele, mert egyedül életképtelen lennél. Elcseszed a lány életét önző okokból. Gusztustalan vagy!

Mit tanácsolok? Vegyél magadon erőt és engedd el szerencsétlent!

2021. márc. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda csóró, csöves, semmirekellő bagázs. Mindenki csak teng leng és semmit nem akar.
2021. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy vele maradsz-e vagy sem, magadat így is úgy is csak szívatod.
2021. márc. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Azért ennek a nőnek sem sok elcseszni való van már az életében, ahogy a kérdező leírta hogy a csaja is milyen ember.
2021. márc. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, koma, szerintem Neked az elérhető legjobb lehetőség a jelenlegi párod. Keveset keresel, mamahoteles vagy, a jövőképed, hogy majd örökölsz, gondolod, hogy egy normális huszonéves nőnek kellenél? A gondolat is vicc kategória.
2021. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!