Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondol ő is rám?

Figyelt kérdés

Sziasztok volt már kint egy kérdésem. Abban le írtam hogy 5evig voltunk együtt, de ki dobtam, az össze költözés miatt! És azért mert állítólag

"családja van" de nincs mert utána jártam. Tudom hülye kérdés... De vajon ő is gondol rám? Amit meg vettem neki autós cuccokat karácsonyra mai napig használja. Nem dobta ki. Bár aztán Kitudja milessz a sorsa. Én nem bírok tovább lépni még!

Sokszor eszembe jutt hogy vajon mit szégyelt a lakáson amibe élt? Vagy a testvére nm bírt engem? Annyi kérdés van a fejembe... De viszont nagyon sokat gondolok rá. A régi eggyut léteinkre is. Amit mással nm birnek meg tenni! Bocsánat a hibákért.

21.N


2021. márc. 11. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
nincs aki körberajongjon mostanában, igaz?
2021. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lenne. De nem ez a kérdés drágám. Ha jót nem tudsz akkor rosszat se. Nem vagyok el veszett nő csak mondom. De érdekelne hogy a volt párom vajon gondol rám?
2021. márc. 11. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezd meg tőle. Az a biztos
2021. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom el érni sehol. 😂
2021. márc. 11. 21:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csuklasz akkor bizonyára.
2021. márc. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!