Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kicsit elhidegült tőlem a párom, nem tudom mért (volt egy veszekedés, talán amiatt), már mondtam neki, hogy ez rossz nekem, szeretném ha olyan lenne mint volt. Egyik nap látta rajtam, hogy rossz a kedvem (munkahelyi dolgok miatt volt rossz kedvem), és rám írt, hogy mi a baj. Írtam neki, hogy így írásban hosszú, mindegy. Erre semmit nem reagált. De egy szót se, azóta sem. Holnap fogunk találkozni legközelebb. Szerintem magára vette a dolgot, mert azt hitte vele van bajom, azért vagyok olyan. Nekem viszont iszonyatosan rosszul esett, hogy nem mondta azt, hogy akkor felhív, vagy hogy akkor taliztunk, és mondjam el mi bánt. Szerintetek én csinálok nagy ügyet csak ebből? Ti holnap hogy viselkednétek vele, mintha semmi nem történt volna, vagy említsem meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esett? Nem tudtam kinek elmondani a bajomat, mert ő onnantól került.. nagyon rossz volt.
2021. márc. 15. 09:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem lett volna muszáj a gondomról beszélni, de legalább beszélt volna velem, hisz minden nap szoktunk egymásnak írogatni. De onnantól semmit nem írt. Egész nap ennyi volt köztünk a kommunikáció, ami egyáltalán nem jellemző.
2021. márc. 15. 09:17
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
annyit megírhattál volna neki, hogy munkahelyi gondok.
2021. márc. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen így utólag én is erre jutottam, de nem gondoltam, hogy ignorálni fog..
2021. márc. 15. 09:31
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Miatt nem lehet èrtelmesen kommunikálni?

Odabiggyesztesz egy "ez leírva hosszú" megjegyzést, ès el várod, hogy gondolatolvasó legyen, meg körül legyèl ugrálva. Te is fel tudod hívni, ha beszèlgetni szeretnél, nem a másikra kell várni mindig, ès nyavalyogni, ha az èppen nem találta ki, hogy te hogy gondoltad.

2021. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Csak most az a baj, hogy eleve elhidegült tőlem, plusz még hozzá jött ez is.. már nem tudom, hogy egyáltalán számítok-e bármit is neki.. ez végképp rosszul esik.
2021. márc. 15. 09:33
 6/31 A kérdező kommentje:
4es rohadtul rossz passzban voltam, nem is nagyon akartam róla beszélni, és nem is volt erőm társalgást kezdeményezni, de azt hittem ilyenkor az ember párja próbálja jobb kedvre deríteni a másikat, vagy legalább annyit ír, hogy ne legyen rossz kedvem vagy bármi. De semmi.
2021. márc. 15. 09:35
 7/31 A kérdező kommentje:
Te is ezt csinálod hasonló esetben a pároddal? Magára hagyod?
2021. márc. 15. 09:36
 8/31 anonim ***** válasza:
69%
Nem csoda, hogy elhidegült. Nőkènt mondom, hogy ez nagyon visszataszító viselkedès, amit most ezzel kapcsolatban is művelsz. Tipikus mártírkodás, sajnáltatás feleslegesen. Így csak jobban el fogod marni magadtól.
2021. márc. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Értem. Én, ha a párom rossz kedvű, vigasztalom. De akkor ezen változtatok.
2021. márc. 15. 09:41
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Tehát visszautasítottad az érdeklődését, és meg vagy sértve, hogy nem erőltette a dolgot.
2021. márc. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!