Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kicsit elhidegült tőlem a párom, nem tudom mért (volt egy veszekedés, talán amiatt), már mondtam neki, hogy ez rossz nekem, szeretném ha olyan lenne mint volt. Egyik nap látta rajtam, hogy rossz a kedvem (munkahelyi dolgok miatt volt rossz kedvem), és rám írt, hogy mi a baj. Írtam neki, hogy így írásban hosszú, mindegy. Erre semmit nem reagált. De egy szót se, azóta sem. Holnap fogunk találkozni legközelebb. Szerintem magára vette a dolgot, mert azt hitte vele van bajom, azért vagyok olyan. Nekem viszont iszonyatosan rosszul esett, hogy nem mondta azt, hogy akkor felhív, vagy hogy akkor taliztunk, és mondjam el mi bánt. Szerintetek én csinálok nagy ügyet csak ebből? Ti holnap hogy viselkednétek vele, mintha semmi nem történt volna, vagy említsem meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esett? Nem tudtam kinek elmondani a bajomat, mert ő onnantól került.. nagyon rossz volt.
2021. márc. 15. 09:14
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Egyre jobban èrthető az elhidegülèse, lassan menekülni is fog tőled. A fèrfiak nem bírják az ilyen műbalhèt. Mert ez az.

Nèzd, nem, nem hagyom magára a párom ha rossz kedvű, ő sem engem, de tèny, hogy nem is így viselkedünk ès kommunikálunk egymással, mint amit te művelsz.

2021. márc. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Aránytalanul túlárazod a vaginád. Kevesen tűrnék ezt az ivarszervedért.
2021. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

A vőlegényem elég konfliktuskerülő. Ha neki volt baja velem, akkor csak húzta a száját, de nem mondta el mi bántja, cserébe lerítt róla az egész. Ugyanez fordítva is igaz, ha nekem volt problémám, nem nagyon lehetett vele megbeszélni, mivel terelt, nem fogadta el ha nincs igaza, inkább csak ne beszéljünk róla. Ezt úgy kezeltem, hogy leültem vele egyszer beszélgetni, hogy ha nézeteltérésünk van, akkor inkább rágjuk át magunkat rajta egyszer, mint hogy hetekig tüske maradjon. Működik.

Azonban ha van egy alap konfliktushelyzetetek, mivel gondolom hisztizel hogy miért nem olyan minden, mint eddig, meg el vagytok hidegülve, aztán csak benyögöd, hogy bajod van, de nem írod le hogy mi, akkor a pasi azt gondolja, hogy "istenem, folytatja a hisztit, nekem ehhez nincs kedvem".

Nem fér a fejembe, hogy hogy várhatod el, hogy a vitás helyzetetekben ha azt hiszi bajod van vele, majd örömtáncot járva hív fel, hogy na mondd csak el mi bajod.

2021. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Ur isten, mintha magamat olvasnam!!! Kerdezo, pont ugyan ez volt tegnap velem!!! Detto!!! Tegnap reggeltol ma reggelig az idegesseg szetvetett, sirtam egesz nap. A parom ilyen! Az egesz sztori hosszu lenne, de annyi a lenyeg, hogy fajt ahogy nem igazan foglalkozik velem (nem egy varosban lakunk, hamarosna talalkozunk, de most a sztori irasban tortent). Ha neki baja van, faj valamilye, van valami ami miatt feszult, akkor én irasban is probalok segiteni, tanacsot adni, tenni amit tudok, en is elszomorodok, ha o szomoru. Cserebe mi van: tegnap felgyult bennem minden, fokent hogy reggel ir, aztan este 8kor jelenik meg legkozelebb, (mikozben mashol fent van mert latom, azaz a kib.szott telefon a kezebe van egesz nap, es elnezi hogy bejon az uzenetem, es hagyja estig megnyitas nelkul,.. na hagyjuk) es leirtam neki hogy faj minden ma.. megnyitotta, semmi valasz. Masnap amikor mar lattam hogy nem birok nyugodni az idegessegtol, EN irtam ra, mert mar nem birtam. Aki elvileg szeret engem nem kepes megkerdezni hogy mi a baj?? Ha ezt leirna ő nekem, hogy faj neki valami az lenne az elso hogy mi a baj? Megkerdezem.

Hozzateszem, o azt irta, hogy neki nem szokasa kerdezni, hogy mi a baja a masiknak, ha az nem mondja magatol.

Csak epp nem a szomszed Mari néni vagyok, hanem akivel egyutt van.

Es ne figyelj a kommentelok nagy reszere, letamadnak itt hogy hisztis vagy, mikozben olyan idiotak, hogy a tortenetbol nem veszik le, hogy totalisan jogosan "varod el" amit! Mert lejon, hogy nem foglalkozik igazan veled (mostanaban) a parod. En total aterzem! Ezek nem tudjak mi az amikor valaki szereti a masikat, es a masik eltunik, nem valaszol (akár direkt).

Teljesen jogos a kerdesed, keresed.

Szanalmas, hogy egy felnott ember/emberek ennyire 0 empatival, ertelemmel rendelkezzenek, hogy egyreszt nem veszik eszre hogy megbantjak a parjukat, masreszt ovodas szint, hogy valaki keptelen kommunikalni, megbeszelni a problemat, inkabb szet orlodik belulrol, minthogy kinyogje a pofajan hogy mi a baja a masikkal...... Szanalmas!!! Es en sem az utcan a kukástol varom el hogy foglalkozzon velem, meg az erzeseimmel, hanem attol, aki elvileg szeret engem!!!! Attol szerintem k.rvara elvarhatom!! Ahogy te is! Ha meg nem szeretnek minket, akkor meg nyögjék ki azt!!! Akkor ugy ertheto a leszarom stilusa, ha nem szeret. Ha meg szeret akkor bosszanto, es erthetetlen.(Sokszor elgondolkozom, hogy szeret ez az ember engem?? Aki napokig kibirja hogy ne keressen, kibirja hogy ne szoljon hozzam)

Szoval ne hallgass azokra akik hibaztatnak, meg olyat irnak hogy neked (???) is fel lehetett volna hivni. Megis miert hivnad fel te, mikor o szar le, o nem foglalkozik veled. A te reszedrol jogos a felhaborodas! Csak aki nincs a helyzetunkben, az rohadtul nem erti, erzi at.

Az ilyeneknek kivanom hogy ha szeretnek nagyon valakit, akkor eljek at azt, hogy nem tudjak hogy mi baja a masiknak, es azt a fajdalmat amit a masik okoz, hogy keptelen vele kommunikalni, inkabb csak lenyelsz mindent, mert kulonben vege az egesznek, ahelyett hogy megbeszélné, kepes es azzal kon hagyjatok egymast

2021. márc. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

#24, Már bocs, de a kèrdező teljesen más szituban van, mint te. Őt nem tojná le a párja, ha a kèrdező sem játszaná az eszèt.


Az a baj, hogy játszmázni akart, ès a saját dugájába dőlt.

Lehetett volna normálisan is válaszolni a pasi èrdeklődèsère, ehelyett szándèkosan ridegen, lerázósan válaszolt, ès várta, hogy akkor erre most ugrik a pasi. Csak pont nem ez törtènt, mert az meg nem tudta mire vèlni az egèszet, tekintve, hogy eleve kicsit fasírtban is voltak. Így inkább nem kèrt ebből. Teljesen èrthető ez is.

2021. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
Oke, kicsit masabb, bár rairt hogy mi a baja, es a kerdezo irta hagyjuk, de ha annyira szereti a kerdezot, akkor nem halt volna bele még ha leir egy olyan mondatot, hogy "nyugodtan mondd el, mert szeretlek" vagy hasonlo. Neha a masik egy kicsit nem tud "tobbet tenni"? Vagy kuzdeni? Hogy megtudja a vaalszt. Egybol ra kell hagyni? En peldaul azert mondanam hogy hagyjuk (ha a kerdezo helyeben lenne volna), mert tudnám hogy a masik sosem igazan kivancsi ram, hiaba esetleg neha rakerdez mi a baj, akkor is csak inkabb kedvessegbol teszi, de leirok utana egy regeszt es ir ra egy mosolygos fejet, vagy valami sablon dumat hogy sajnalom, azt ennyi. Eszre vehetne nehany esetben a masik (itt a kerdezo pasija, ha ez a helyzet), hogy a masik szomoru es inkabb azt mondja hagyjuk, mert ot (a pasit) nem igazan erdekli a csaj... Es lehet csak arra lenne szuksege a lanynak, hogy lassa erolteti a masik hogy mondja el, ebbol erezheti hogy tenyleg tudni akarja, fontos neki a masik..
2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy a kérdezőhöz hasonló emberekkel még sosem sodort össze a sors. Nőként írom, hogy elmebeteg vagy.

#24-es válaszoló szintén egy hisztigép, de ne adj már igazat a kérdezőnek, teljesen más a szitutok. A te csávód szarik rád, mert pontosan tudja, hogy ilyen önértékelési gondokkal küzdő, ragaszkodó piócát bármikor találhatna, a kérdező meg szimplán gondolatolvasást vár el a párjától és csodálkozik, hogy nem megy neki.

Remélem egyikőtök sincs 20 évnél több, mert az baromi ijesztő lenne, hogy felnőtt emberként sem fejlődtetek tovább a kamasznál.

2021. márc. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem szarik rám egyebkent. Én vagyok "ovodas"? En, aki mindig meg akarná beszelni a problemat, ellenben ővele. Rá mit mondanál? Ha feljon egy konfliktus es mondom, ami jogosan konfliktus, eltunik es mint egy hulye gyerek semmit nem kepes megbeszelni? Felnott letere mindegy egyes nezetelteresnel lelép, oylat szol, hogy utana mar "nem merek kerdezni megint". Es megint hangsulyozom, nem "az en hisztizesem" hanem valos problema! Amit nem lehet vele soha az eletbe megbeszelni
2021. márc. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"Ha feljon egy konfliktus es mondom, ami jogosan konfliktus, eltunik es mint egy hulye gyerek semmit nem kepes megbeszelni? Felnott letere mindegy egyes nezetelteresnel lelép, oylat szol, hogy utana mar "nem merek kerdezni megint". "


Mègis vele vagy, ès inkább hisztizel, hogy brühühü nem foglalkozol velem, tapadsz rá ezerrel, ahelyett, hogy esetleg többre tartanak magad, ès tovább állnál.

El várod a tiszteletet, miközben te saját magadat nem tiszteled, nem tartod semmire. Na pontosan ezèrt szarik rád a pasid is.


A kèrdezőről meg annyit, hogy egy kapcsolatèrt mindkét fèlnek tennie kell, nem csak a fèrfitól várni, hogy teperjen, mint egy hülyegyerek. A kèrdező meg pontosan ezt várta, aztán csodálkozik, ès hisztizik most ő is, hogy a sült galamb nem repült a szájába. Felteszem nem először játszotta már ezt el, nem is vèletlen hidegült el, nem kíváncsi már ezekre a műbalhèkra.

2021. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

"de ha annyira szereti a kerdezot, akkor nem halt volna bele még ha leir egy olyan mondatot, hogy "nyugodtan mondd el, mert szeretlek" vagy hasonlo. Neha a masik egy kicsit nem tud "tobbet tenni"? Vagy kuzdeni?"


A kèrdező sem halt volna bele, ha normálisan válaszol, maradjunk annyiban. Ne kelljen már egy èrtelmes válaszèrt is küzdeni, ne legyèl már nevetsèges.

2021. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!