Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy reagálnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Kicsit elhidegült tőlem a párom, nem tudom mért (volt egy veszekedés, talán amiatt), már mondtam neki, hogy ez rossz nekem, szeretném ha olyan lenne mint volt. Egyik nap látta rajtam, hogy rossz a kedvem (munkahelyi dolgok miatt volt rossz kedvem), és rám írt, hogy mi a baj. Írtam neki, hogy így írásban hosszú, mindegy. Erre semmit nem reagált. De egy szót se, azóta sem. Holnap fogunk találkozni legközelebb. Szerintem magára vette a dolgot, mert azt hitte vele van bajom, azért vagyok olyan. Nekem viszont iszonyatosan rosszul esett, hogy nem mondta azt, hogy akkor felhív, vagy hogy akkor taliztunk, és mondjam el mi bánt. Szerintetek én csinálok nagy ügyet csak ebből? Ti holnap hogy viselkednétek vele, mintha semmi nem történt volna, vagy említsem meg, hogy ez nekem mennyire rosszul esett? Nem tudtam kinek elmondani a bajomat, mert ő onnantól került.. nagyon rossz volt.
2021. márc. 15. 09:14
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, megfogadom őket.
2021. márc. 15. 09:41
 12/31 A kérdező kommentje:
Nem értek a férfiakhoz, köszönöm a segítségeteket, ha ő azt mondja majd nekem bármikor, hogy rossz a kedve, 1-2 hétre eltűnök, hátha addig megoldja:) köszönöm szépen mégegyszer a tanácsokat:)
2021. márc. 15. 09:52
 13/31 A kérdező kommentje:
Annyira naiv vagyok még:) én meg abban a hitben éltem, hogy egy kapcsolat lényege, hogy segítsünk egymásnak, támogassuk egymást:D ekkora hülyét mint én:DD tényleg hasznos ez az oldal, köszönöm mégegyszer:)
2021. márc. 15. 09:57
 14/31 A kérdező kommentje:
Mikor páromat kirúgták a munkahelyéről mellette álltam, támogattam. Mekkora hülye voltam te jó isten:D mégegyszer ilyet biztos nem csinálok. Nagy butaság volt, már látom.
2021. márc. 15. 10:01
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
hú, nyugodj meg.
2021. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Írjátok még légyszi, olyan jó tanácsaitok vannak:) van még hova fejlődnöm. Tehát, ha neki lesz rossz kedve, meddig kerüljem? 2 hét elég? Vagy hagyjam ott a fenébe, majd jobban lesz, ha akar? Hogy kéne?
2021. márc. 15. 10:09
 17/31 A kérdező kommentje:
Dehát nyugodt vagyok, végre egy oldal, ahol tök jó tanácsokat kapok, tök jóindulatú és rendes itt mindenki:) jöhetnek még a tanácsok:))
2021. márc. 15. 10:11
 18/31 A kérdező kommentje:
Ti esetleg még az anyjába is elkülditek a szerelmeteket ilyenkor, vagy elég nem szólni hozzá?:)
2021. márc. 15. 10:12
 19/31 A kérdező kommentje:
Mi a baj, mért nem írtok?:o gyerekek, ezt a sok köcsögöt, akiknek rossz napja van, hát ott dögöljenek meg, nem?:D tök egyetértek veletek, leszünk barátok?:) Írjatok légyszi:)
2021. márc. 15. 10:30
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
huh, én félek tőled:D kicsit már tisztábban látni, miért vált köddé a “barátod”
2021. márc. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!