Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem neveli meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem neveli meg a feleségem a szobakutyáját?

Figyelt kérdés

Velünk él a lakásban, de kialakítottam neki az előtérben egy saját helyet, hogy ne mászkáljon össze-vissza mindenhol. Szobákba alapból nem jöhet be.

A gond az, hogy csak én nevelem, a feleségem ezzel nem foglalkozik, sőt, nem is nagyon tartja be, amit megbeszélünk. Rá állandóan felugrál, gondolom figyelmet követel. Ha vendég jön, szintén felugrál, ami engem nagyon zavar, kellemetlen. Ha kicsukjuk ilyenkor az előtérbe és bent beszélgetnénk nyugodtan, 1 óra múlva már szuszog, prüszköl. Ha ölelkezünk a férjemmel, már ugrálna fel. Sokszor fordul elő, hogy felborítja a kukát és kiszed valami maradékot. Ezért zárjuk az ajtókat. Nagyon idegesítő.

Idősebb, kb. 7 éves kistestű, tipikus lakásban tartott fajtáról van szó, amit még egyedül vett a feleségem anno.

Lassan ott tartok, hogy elcuccolok, így nem lehet normálisan élni. Állatokkal nőttem fel, de kint voltak, nekem ez sok így.


2021. márc. 15. 19:51
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

#10

Na nehogy már egy kutya miatt menjen tönkre a kapcsolat.

Milyen világban élünk?

Amúgy meg semmit nem foglalkozik vele, naponta leviszi 3szor és ennyi.

Reggel elmegyünk dolgozni, este meg haza. Kértem, adja oda a családjának, pláne ha lesz gyerekünk, nem akarom, hogy erre idő menjen el.

2021. márc. 15. 20:27
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire zavar adj neki egy ultimatumot. Megoldja a kutya problemat, vagy te koszonod, elmesz.
2021. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

#12

Rendben, köszönöm, ez lesz.

2021. márc. 15. 20:35
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

"Na nehogy már egy kutya miatt menjen tönkre a kapcsolat."

Hát én úgy látom, pedig ez miatt megy tönkre. Ami te számodra hihetetlenül idegesítő, az neki nem az, és NEM ÉRDEKLI, hogy neked az. Nem is tesz semmit érte. Leszar teljesen.

2021. márc. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

#14

Pontosan. Ezek után meg én fogom leszarni, aztán élhet duóban a kis cirkálóval.

2021. márc. 15. 22:17
 16/27 anonim ***** válasza:
75%

Cirkáló 😂😂😂

Eleve nem lakásba való szerintem egy kutya( mindjárt megköveznek ezért a gazdik, tudom)

Egyébként a kutyanal baromira látszik h mi lenne egy gyerekkel. Total ellentétesen nevelnétek. Vagy most megoldjátok vagy fene megette.

2021. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 peca1000 ***** válasza:
54%

Mi az, hogy a szobákba nem mehet be?


Szerencsétlen kutya.


Csak az előszobában van egész nap?


Ez állatkínzás.


Nálunk az ágyra is feljöhet, ha nincs bevetve. Oda megy, ahova akar, nevelve is van.

2021. márc. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#17

Nagy az előtér, van hely egy 5kg-os kutyának, relax :)

Szobában (de szerintem lakásban sem) pedig nincs keresnivalója egy állatnak, ennyi. Nemhogy ágyon?!

2021. márc. 15. 22:51
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs, de a párod másképp gondolja és ugy látszik nem egyeztek, pedig ez sarkalatos pont a kapcsolatban. Nekünk is van olyan rokonunk akiknel a nagy kutya a kanapén üldögél kb velük alszik. En igy nem tudnek élni.
2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

A kutyák rosszcsontok, egyébként ha belegondolsz az a kutya igy foglalja le magát,, kukazik stb

Szóval nem lehet hibáztatni hiszen nincs igazi tere, feladata. A nejednek kene belatni h ez nem élet neki.

2021. márc. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!