Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem neveli meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem neveli meg a feleségem a szobakutyáját?

Figyelt kérdés

Velünk él a lakásban, de kialakítottam neki az előtérben egy saját helyet, hogy ne mászkáljon össze-vissza mindenhol. Szobákba alapból nem jöhet be.

A gond az, hogy csak én nevelem, a feleségem ezzel nem foglalkozik, sőt, nem is nagyon tartja be, amit megbeszélünk. Rá állandóan felugrál, gondolom figyelmet követel. Ha vendég jön, szintén felugrál, ami engem nagyon zavar, kellemetlen. Ha kicsukjuk ilyenkor az előtérbe és bent beszélgetnénk nyugodtan, 1 óra múlva már szuszog, prüszköl. Ha ölelkezünk a férjemmel, már ugrálna fel. Sokszor fordul elő, hogy felborítja a kukát és kiszed valami maradékot. Ezért zárjuk az ajtókat. Nagyon idegesítő.

Idősebb, kb. 7 éves kistestű, tipikus lakásban tartott fajtáról van szó, amit még egyedül vett a feleségem anno.

Lassan ott tartok, hogy elcuccolok, így nem lehet normálisan élni. Állatokkal nőttem fel, de kint voltak, nekem ez sok így.


2021. márc. 15. 19:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
74%

De ha ilyen véleményed van, akkor minek vagy vele évek óta? Minek vetted el?

Nálam mehetnél, ahova akarsz, ha közölnéd, hogy passzoljam le a hét éves kutyát... csak felhívnám a figyelmed, hogy a kutya háromszor annyi ideje van vele, mint te.

2021. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2021. márc. 15. 23:20
 23/27 anonim ***** válasza:
67%
Az olyan embereknek, akiknek háziállata van, azt állatuk mindig is különleges helyet fog elfoglalni a szívükben és az életükben. Ezt gondolom tudtad akkor is, amikor összejöttél a feleségeddel. Nem fog megváltozni, nem fogja a kutyát gnorálni vagy kevésbé dédelgetni miattad. Már az is csoda, hogy arról leszokott hogy ne egy légtérben - ne adj isten egy ágyban - aludjon a kutyával. Értékelhetnéd, hogy ennyit is megtett már. Neked is alkalmazkodnod kell. Megszoksz, vagy megszöksz. Én tudom magamról, hogy nem bírom hosszútávon elviselni a lakásban a házikedvencet, ezért olyan párt választottam magamnak, aki szintén így van ezzel. Ezért nincs se kutyánk, se macskánk, se más állatunk.
2021. márc. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen kutya, ha már befogadtatok a lakásba, nehogy már az előszobába legyen kizárva. Nem csoda, hogy unatkozik és kukazik.
2021. márc. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

#24

Pedig ott a helye, szó nem lehet másról, fújjj

2021. márc. 23. 17:36
 26/27 anonim ***** válasza:

'Ha ölelkezünk a férjemmel'


Most akkor mi van?

2021. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#26

Javítottam már.

De a lényeg nem ez, hanem a kis mócsing cirka

2021. márc. 23. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!