Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom családjánàl lakik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom családjánàl lakik a párom exe a gyerekükkel.Párom családja nem fogad el engem,csak az exet és a gyereket ajnározzák.Párom olyan havi egyszer haza látogat hozzájuk pár órára. Én olyan kirekesztettnek érzem magam.Szakítanátok ez miatt?

Figyelt kérdés
A párom és én 3 éve együtt élünk, boldogok vagyunk, már egy éve járunk lombik programra is.Ez az egy dolog zavar,hogy a párom családja nem fogad el engem.

2021. márc. 18. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
A legkevesebb minimum amit a bíróság ad az is havi két láthatás amikor elviheti a gyereket legalább pár órára. De normális embereknél minden második hétvége plusz a szünetek fele. Tehat ha nem akar együtt lenni a szörnyeteg nővel akkor is elvihetné a gyereket. HA akarná. Sokat elmond a férfi viselkedése, konkrétan kb. leszarja a gyereket. Ez nem jó jellemet mutat, akárki akármit mond és akármilyen a nő. Ha borzalmas a nő akkor pláne küzdenie kéne a gyerekért.
2021. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11# de látod az nem számít, a lényeg hogy jöjjön a babóca hátha a kérdező lesz a kivétel es bír a hapsival családosdit játszani.
2021. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy szarjam le őket ? Végülis mi ketten boldogok vagyunk?"

Szerintem igen, én legalábbis ezt tettem. A párom elvált, utána ismerkedtünk meg, mégsem tud elfogadni a családja, pedig látják, hogy normális, dolgos nő vagyok, a gyerekkel is jól kijövök aki a házasságból van, mindent megteszek, egy rossz szavuk nem lehet rám. Sokáig bántott, hogy ok nélkül ítélnek el, de aztán úgy voltam vele, hogy a párommal jól megvagyunk, nekem ő a fontos, ha a családja nem akar elfogadni, akkor nem fog. Párom is próbálta velük megbeszélni, mindig megvéd, kiáll mellettem, de a szülei az exfeleség mellett állnak mindenben. Ezzel sajnos nem lehet mit tenni, le kell nyelni a békát. Ha te mindent megtettél, ők pedig semmit, akkor ez ennyi volt, a pároddal való boldogság a lényeg :)

2021. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!