Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem nagyon kihívóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nagyon kihívóan öltözik mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe megfigyeltem hogy olyan ruhákat vásárolt amiben nagyon mélyen kilátszanak a csöcsei és ezekbe jár dolgozni eddig nem hordott ilyeneket nyilvánosan. Lehet hogy tetszeni akar valakinek? Mit csináljak vele hogy ne így öltözködjön? Sose szóltam be neki hogy mit visel de ez már sok nekem azért ennyire nem kellene mutogatnia magát
2021. márc. 19. 09:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezt inkább vele beszéld meg.

Amúgy, ahogyan itt írsz róla, az elég gáz. Lehet nem érzi magát nőnek melletted, mivel egy suttyó vagy.


Az is lehet, hogy tényleg ribizli, de a mélyen dekoltált ruha viselése még nem elég jel, hogy az.

2021. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerezz neki egy zsiros allast Iranban :)



36F incel

2021. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Én is lecseréltem a ruhatáramat és "stílust váltottam", mert meguntam, hogy X éve ugyanolyan típusú ruhákat hordok. De köze nincs semmilyen férfihez, egyszerűen csak jobban érzem most így magam. Lehet a feleségednek is ilyen egyszerű indoka van, esetleg kérdezd meg tőle!
2021. márc. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én nem értem a férfiakat, komolyan. Az egyiknek az a baja, hogy slampos a felesége, a másiknak meg az, hogy szép akar lenni az asszony. Nyilván tőle kéne megkérdezni, miért öltözködik így. Én is relatíve kihívóan öltözködöm. Nem vagyok sem ribizli, sem hűtlen a férjemhez egyszerűen csak tetszenek az ilyen ruhák. Viszont tudom, hol és hova illik és nem illik felvenni.
2021. márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Én nem értem a férfiakat, komolyan. Az egyiknek az a baja, hogy slampos a felesége, a másiknak meg az, hogy szép akar lenni az asszony."

én sem értem a kérdezőt férfiként

de a férfiak is sokfélék, egyiknek ez a baja, másiknak az

2021. márc. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Hát azért megnézném hogy ti mit szólnatok hozzá ha feleségeteknek a bimbója is látszana bizonyos szögekből egy olyan munkahelyen ahol többségébe férfiak dolgoznak nem lennétek ennyire elfogadók 100%
2021. márc. 20. 17:22
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 örülnék, hogy nem én erőltettem rá a merészebb cuccokat, hanem saját jószántából jól érzi magát bennük, és örülnék, hogy van kiállása és önbizalma viselni őket (szemben a kispolgári "jaj mit fognak gondolni mások" besavanyodással).

és magamba néznék, tulajdonképpen miért nem bízok a páromban. (mert ha ez nem lenne, szerintem rövidesen adódna valami más, ami miatt nem bíznál benne)

2021. márc. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

amúgy hiába bírod rá, hogy ne mélyen dekoltált felsőben menjen dolgozni - ha tényleg egy kollégájának öltözik így, az illető ugyanúgy fog neki tetszeni akkor is, ha holnaptól visszafogott ruhában megy.

amúgy meg ha tetszene neki egy kollégája, hülye lenne ilyen látványos jelét adni előtted.

szóval abszolút látszatproblémán lovagolunk.

inkább ott vannak a problémák, hogy láthatóan nem bízol benne és talán a kommunikáció sincs a topon, mert tényleg vele kéne beszélgetni, hogy mitől ez a stílusváltás.

2021. márc. 21. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Van-e gyereketek?

2021. márc. 21. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!