Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú rendetlen a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú rendetlen a barátnőm, nagyon zavaró dolgai vannak, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja ismertük meg egymást, nem élünk együtt, de sokat töltünk egymásnál. Úgy hét napból 3-4-et kb.


Még mikor ismerkedtünk kesergett nekem hogy sosem becsülték meg a férfiak, nem volt nagyon egy-másfél évnél hosszabb kapcsolata eddig. Ez csak azért lehet érdekes, mert egyébként egy nagyon szép lány, van kerek cici, popsi, és ezt nem csak én mondom a szerelme, hanem külső szemlélők, barátok, mindig mondják hogy becsüld meg ezt a csajt mert jobbat nehezen találnál külsőre. Én 24 éves vagyok, ő 22. Tehát fiatalok vagyunk.


Eddig minden okésnak tűnhet, viszont sajnos borzasztó rendetlen, és vannak nagyon igénytelen dolgai. Pedig nemcsak szép, de magára, a külsejére nagyon is igényes. A környezetére viszont nem annyira.


Persze a saját otthonában azt csinál amit akar meg úgy él ahogy neki kénylemes, de rendszerint mikor ott jártam a ruhák szét voltak dobálva, a bugyijai is itt-ott hevertek, az asztalon otthagyva a joghurtos doboz, az asztalon morzsák, a mosogatóba behányva a mosatlanok, wc-ben otthagyva az üres guriga, szóval nagyjából ennyi, de még biztos tudnám sorolni. És ilyenek többször is voltak mikor nála voltam.


De aztán jött az igazi feketeleves mikor nálam aludt. Kezdetben még komolyabb gond nem volt attól eltekintve, hogy nálam is össze vissza hagyta a sminkes dolgait a reggeli készülődés után. De már megszoktam. Viszont olyan dolgai vannak hogy a fogkrémes tubusra nem csavarja rá a tetejét, a szennyeseit széthagyja, és ami a legkiábrándítóbb hogy nem ismeri a wc kefét, nem egyszer voltam már szemtanúja hogy otthagyta maga után szarosan a vécét... De a legjobb hogy a minap el kellett ugranom otthonrol, de valamit otthon felejtettem es vissza kellett mennem a lakásba, erre arra nyitok haza hogy a kedvesem bömbölteti a zenét, és nyitott (!) ajtónál fektet kábelt, közben a telefonját nyomkodja... Észre se vette kb. hogy hazajöttem, csak mikor szóltam neki hogy hello... Oké, ez tök jó hogy így elengedi magát, na de mas lakásában azért ilyet ne... Kicsi lakás, kijönnek amúgy is a szagok, hát még nyitott ajtónál...


Ja és én szeretem a tenyeremen hordozni de mióta együtt vagyunk egyszer nem ajánlotta fel hogy mondjuk bevásarol vagy barhol is fizet valamit.. Talán egyszer egy mekiben fizetett 3 sajtburgert... Itt van nálam három napig (online sulija van, de dolgozik mellette 30 órában, tehát néha megtehetné hogy vesz valamit), kirabolja a hűtőt, megeszi a dolgokat amit esetleg magamnak vettem mintha tök természetes lenne. Hiaba mondom neki, egyik fülén be, masikon ki...


Szóval egy kicsit kivagyok már, a szex az nagyon jó vele és szeretem hogy ilyen csinos barátnőm van, de kezdek besokallni. Mit tennétek a helyemben?



2021. márc. 19. 10:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a csaj lakásába már be sem lehet lépni, ezért költözött a sráchoz.
2021. márc. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
31: "nem élünk együtt, de sokat töltünk egymásnál"
2021. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
80-20%-ban az en lakasomban vagyunk. Havi szinten nagyon maximum 3-4 nap amit a barátnőmnél töltök. Remélem kielégítő a válasz neked, aki ezen lovagol válaszok óta.
2021. márc. 20. 11:12
 34/34 anonim ***** válasza:
Valami barna krémmel kend össze a wc-t mielőtt jön, talán leesik neki...
2021. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!