Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom lebarmol mert rendetlen vagyok,de veszi ilyen komolyan?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy aprosagnak tunik, de a baratom azzal cseszeget mostanaban, hogy kupit hagyok magamutan, rendetlen vagyok es sok piszkos edenyt csinalok.

En mindig a napvegen mosogatok el, de nem hagyok ott masnapra semmit. O viszont csak azt akarja eszre venni, hogy hegyomlasnyi a mosogatni valo. Ha otthagyom valahol a ruhaim akkor nem kiabal soha,nem flegma vagy ilyesmi, de minden alkalmat megragad es ram szol,hogy pakoljak el magam utan, ne legyen ott a felsom az nem oda valo. Neha olyan erzesem van mintha rendmanias lenne,de megsem,mert a nyomaban sincs annak amit pl a szuleim csinalnak otthon. Aztan tegnap meg veletlen leejtettem a serpenyot amibe a tojast sutottem es azonnal feltakaritottam, de a szekreny sarkaban ott maradt. A baratom este vette eszre es rogton ram szolt, hogy undorito. De ami mar nagyon sok volt az az,hogy komolyan tok veletlen osszeraktam a feherekkel egy piros veszpremi felsot. Es mindent feher ruha befogta a pirosat, az a rohadt felso meg kb rozsaszin lett. A baratom nagyon merges volt. Meg sosem lattam ilyennek. Teljesen megertem, mert sok ruhat tettem tonkre, de bocsanatot is kertem tole es nem tudtam mar mit tenni ellenne. Nagyon elegem van abbol,hogy ha nala vagyok akkor folyton lebarmol valamiert es szerintem mar az idegesseg miatt cseszek el mindent. 5 eve vagyunk egyutt es korabban is veszekedtunk,mindig megoldottuk a problemakat, de meg nem eltunk egyutt. Most vett egy lakast par honapja es sok idot toltok vele igy. Azota ilyen. Mar eltunk egyutt rovidebb ideig, de akkor alberletben es voltak lakotarsak is. Ott nem eszleltem ilyet. Mit tehetnek hogy ne legyen miattam feszultseg folyamatosan? En tenyleg nem csinalok kupit. Oke, nem vagyok olyan rendrakos fajta sem, de ot zavarja es ezert figyeltem is mindig. Megis belemkot. Nagyon zavar. Beszeltunk rola, de szerinte nem figyelek a rendre es most mar kez elfogyni a turelme. 😢


2020. szept. 8. 09:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

"Neha olyan erzesem van mintha rendmanias lenne,de megsem,mert a nyomaban sincs annak amit pl a szuleim csinalnak otthon"


De, az. Akkor is, ha nem olyan, mint a szüleid.


Mindenkinél máshogy, más fokozatban jön elő.

2020. szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
miért nem laktok együtt 5 év után? hány évesek vagytok?
2020. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Barátom meg teljes ellentéte, nem rak rendet és ezért van ezeregy vita
2020. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Igaza van. Nem mosogatsz, összemosod a ruhákat, rendetlen vagy. Ha majd lesz gyereked, akkor estig lepik majd a legyek a tejes cumisüveget, meg a szaros pelenkát? Véletlen leejtesz étellel teli edényeket? Hogy? Egy piros felső azért nagyon kirí a többi közül. Legyél figyelmesebb. Egy férfi általában nem rendmániás, de ha már egy férfit is kezd zavarni a párja rendetlensége, az már kell jelentsen valamit.
2020. szept. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
En 23 vagyok o 28. Csak azert nem, mert en meg tanulok es suli mellett nem tudok allando munkat vallalni igy nagyon keveset keresek ahhoz, hogy pl egy lakast vegyunk. Meg nem akartam en hitelt felvenni stb. A baratom meg dolgozott kozben kulfoldon is es sajat vallalkozasa van. O sokkal jobban keres nalam. Tehat az anyagiak voltak az elsok amik miatt en ugy dontottem ebbol kimaradok.
2020. szept. 8. 10:02
 6/19 A kérdező kommentje:

Rosszul raktam vissza a serpenyot es leesett. Teljesen veletlenul tortent, de ha nala vagyok akkor mindig en szoktam fozni es nem igazan szokott ilyen tortenni. A ruhat veletlen fogtam vele ossze. Volt egy takaro huzat ami joforman felcsavarva volt bedobva a szennyesbe es nem lattam, hogy a piros felso is kozte van. Pedig valogattam a szinesek kozul es tenyleg nem lattam elotte. De en meg arra is gondoltam,hogy elotte szineseket mostam es lehet hogy bent maradt a gepben a felso.


Nagyon keves edeny van kettonk utan. Estere nem lesz budos, es legyek sem repkednek felette.

2020. szept. 8. 10:08
 7/19 anonim ***** válasza:
4%

Az edényt ajánlatos rövid időn belül elmosni. Nemcsak legyek vannak, hanem erjedési, romlasztó folyamatok is...

A ruhát mi mindig eltesszük, miután (ha szükséges) kiszellőztettük.

Sosem ragaszkodtunk ahhoz, hogy fehéret csak fehérrel, színeset csak színessel mossunk együtt, DE ha először mossuk a színeset (újat vettünk), akkor meleg vízben kipróbáljuk, hogy engedi-e a színét. Ha igen, akkor eleinte csak színessel mossuk ki. Nincs problémánk abból, hogy a színes ruhák ártottak volna a fehéreknek.

Ha megtudsz ezekben az apróságokban változni, akkor van jövőtök a közös életre. Ha nem tudsz megváltozni, akkor idővel elküld, mert az igényei veled szemben jogosak.

2020. szept. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Hát én és a párom 21 évesek vagyunk. Már 2 éve együtt élünk. Én vagyok a nő, ő a férfi. Én vagyok a rendetlenebb, rám is szokott szólni, hogy pakoljak össze. Teljesen jogos, mert tényleg felhalmozodik a ruha , az edenyek, vagy bármi amit halasztgatok. Én tisztában vagyok ezzel, valóban rendetlen vagyok. Viszont bármit megfőzök, megsütök, ha takarítok (mert rászántam magam) az minimum 2 óra, mert alapos vagyok. Viszont a párom elég ügyetlen a konyhában, és múltkor sültkrumplit sütött és kiforralta az olajat az edényből. Ilyet még nem is láttam.😂 Mérges lettem mert minden úszott a forró olajtól. Le is kiabáltam a haját. :D Aztán bocsánatot kértem, mert én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak hibáim. Te is próbálj rá világítani az ő bénázásaira. Senki se tökéletes. Ne hagyd, hogy így bánjon veled. Mert ez csak rosszabb lesz.
2020. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
22%

Egyet értek a 8. válaszolóval, kivéve a válasza utolsó részét.

Ugyanis, ha valaki visszavág azzal, hogy én is bénázok, akkor olyan parázs vita keletkezhet, hogy idővel elidegenednek egymástól.

Valamint hagynám, hogy így bánjon velem, mivelhogy az ő nézete a helyes.

2020. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%

Egyutt sem laktok de te mosol ra meg fozol?

Azta

2020. szept. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!