Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy besegítsen a házimunkába és a ház körüli tennivalókba?

Figyelt kérdés

Három gyerekünk van és már nekik is feltűnt, hogy csak én csinálok mindent. Sajnos már volt, hogy ők is rákérdeztek, hogy nekik miért kell pakolni és takarítani a szobájukban, ha az apjuk semmit sem csinál...

Én próbálkoztam eddig is rávenni, adtam neki kisebb feladatokat, de egyszerűen nem csinálja meg, mert úgy van vele, hogy ráér még, nem is olyan nagy munka, miért nem csinálom meg én stb. Ha végül valamit megcsinál, akkor azt hallgathatom hetekig, ráadásul mindig úgy csinálja meg a dolgokat, hogy ne legyen jó és javíthassam ki én. Ha szóvá merem tenni akkor meg megsértődik

Én még gyesen vagyok, egyszer azt mondta, most ezért kapom a fizetésemet. Na ez azért rosszul esett. A gyerekekkel is minden az én feladatom és sajnos esetükben sokkal több a tennivaló mint normális esetben és a napirendtől sem térhetek el nagyon.

Hogyan tudnék rá hatni, hogy segítsen kicsit vagy legalább ne csináljon annyi rumlit és koszt?


2021. márc. 19. 12:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
Reménytelen(ek vagytok).
2021. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Néha én is így érzem, de ezzel még nem jutottam el a megoldásig.
2021. márc. 19. 12:14
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Mert sajnos nincs, ha mindig ilyen volt.


Mindig ilyen volt?

2021. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%
Nem csinálsz neki /utana semmit. Nem mosol rá, nem adsz kaját neki. Hátha feltűnik neki...
2021. márc. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és mivel fáradt vagy, sem borotválkozás, sem szex.
2021. márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem volt mindig ilyen, de mióta a gyerekek megszülettek és kiderültek a problémák egyre csak romlott a helyzet.

Ha nem csinálom, akkor azzal csak a gyerekekkel szúrok ki, mert pl amikor 2 hétig nem tettem ki a kukát (megkértem a férjemet, hogy tegye ki), akkor az udvaron ők kerülgethették a plusz zsákokat.

A szex terén nincs éppen túlfűtve, soha nem is volt. Szerintem egy évig fel sem tűnne neki ha nincs semmi.

2021. márc. 19. 12:29
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Valszeg 1 gyerek után is ez volt, de szültél még kettőt magadnak.
2021. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Újabb csodás férfinak van felesége és gyerekei😊

Gondolom ez csak most, a 3. gyerek óta van így:))

2021. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell rá megcsinálni semmit, csak magadra moss, stb.
2021. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Nem a harmadik óta, inkább azóta mióta mindháromról kiderült hogy probléma van és valószínűleg a férjemmel is. Azóta mintha belekényelmesedett volna a helyzetbe. Igaz, azóta panelból kertes házba is átköltöztünk, mert a szomszédok nehezményezték a gyerekek hangzavarát (nem tehetnek róla) és a munka is sokkal több lett, valószínűleg én is azért haladok rosszabbul mint addig.

Ha nem csinálok meg semmit körülötte, az sem érdekli. Ételt csinál magának, a ruháira meg amúgy sem igényes, az is csak az én feladatom még a beszerzésük is.

2021. márc. 19. 12:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!