Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy a párod jobb kategória, mint te?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lehet ezt kezelni, elfogadni? Hogy a másik jobb pasi, mint amilyen jó nő vagy te. Mit lehet tenni az érzés ellen?
2021. márc. 19. 12:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk fordítva volt,a barátnőmnek kisebbségi komplexusa volt mellettem. Hiába mondtam el neki minden nap,hogy gyönyörű,imádom, folyton azzal kínzott,hogy ő csúnya,és én biztos jobbnak képzelem magam nála.Ha egy másik nő megnézett,képes volt egy teljes napot áthisztizni,de engem folyton próbált féltékennyé tenni.Végül én voltam a szemét mindenért,engem okolt az alacsony önbecsüléséért.Elhagytam.
2021. márc. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem. De még a szintemen sincs pasi. Válogatok tovább.
2021. márc. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
Éreztem, viszont óriási negatívumai voltak mellette, ami miatt elég gyorsan ki is ábrándultam belőle. Nem véletlenül mondják, hogy isten igazságosan oszt szét mindent.
2021. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
98%
Én ponthogy azt látom, hogy a nők jellemzően alulválasztanak, mert hajlamosabbak önbizalomhiányosnak lenni és nem hiszik el, hogy jobbat is kaphatnának. Inkább beérik a langyos vízzel. Bár őszintén nem tudom, mert női szemmel én teljesen más lányokat látok szépnek, mint a pasik és a pasik is máshogy látják magukat, mint ahogy mi nők látjuk őket. Általában jobbnak hiszik magukat, mint amilyenek, ezért vannak mindig kiakadva, hogy miért nincs szexi nőjük😀
2021. márc. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de szeretnék. 😁
2021. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
15%

Ismét előjött a szokásos pontozás: Hardcore női hazugságok felpontozva, férfi válaszok nagy része meg le.


#14: Az, hogy szerinted a nők alul választanak, csak azt mutatja meg, hogy neked is elég nagyok a férfiakkal szembeni elvárásaid és az fel sem tűnik, hogy mennyi önbizalomhiányos pasi van.

2021. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, érdekesek születtek :D
2021. márc. 19. 14:19
 18/32 anonim ***** válasza:
81%
14# Teljesen igazad van, a pasik jobbnak gondolják magukat mint amilyenek.
2021. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért tegyünk már különbséget a különböző területek között. Sokan itt azt írják, a nők hipergámok és felül választanak....de miben? Ha egy szép, feszes huszonéves lány egy átlagos vagy azalatti harmincas pasit választ, akinek egzisztenciája van és családcentrikus, akkor szerintetek felfelé választ. Lehet, hogy ő úgy éli meg, hogy kompromisszumot kötött külső és vonzalom terén, de családot szeretne. Tehát nem választott felfelé, helyesebb pasi is udvarolt neki, de ő már családot akar.

Ha ugyanez a lány egy jóképű nincstelen pasit választ, ti úgy élitek meg, hogy a jóképű, sportos gyerek kellett neki, ő meg csak genetikailag vékony, tehát felfelé választott. Ő meg úgy gondolja, szerelemből választott, nem törődött az egzisztenciával.


Lehet külsőre, belsőre,körülményekre tekintve alul vagy fölül választani. Én már azt is nehéznek érzem, hogy a korosztályomban olyat találjak aki az én szintemet megüti, pedig a legtöbb pasi szemében csak átlagos vagyok. Viszont átlagos nőként én ugye tekintsem semmisnek a saját diplomáimat, hivatásomat, egzisztenciális körülményeimet, mert az a fériaknak nem érték. Tehát ha összejövök egy férfivel aki helyesebbnek tartja magát nálam, akkor ő lefelé választott, holott neki csak érettségije van. Nem érzitek itt az ellentmondást? Nem a mi hibánk, ha sok pasinak elég a feszes fenék meg a babaarc. Nem a mi hibánk, ha sok pasinak nem érték a tudás meg az intelligencia.

2021. márc. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
32%

#19: Ilyen az, amikor túlmagyarázunk dolgokat és még pár hazugságot is belenyomunk.

De, egy csomó férfinak érték a diplomád, hivatásod, egzisztenciád, komolyságod. Az, hogy te ezt nem veszed észre, az egy másik téma.


Megint ott tartunk, hogy szemét pasik, hogy mernek bármit is gondolni és szegény nők, akármit tesznek, szentek. Ez folyik az oldal 70%-ából. Mellé 20% incelség és 10% normális válasz.

2021. márc. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!