Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztél már olyat, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy a párod jobb kategória, mint te?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan lehet ezt kezelni, elfogadni? Hogy a másik jobb pasi, mint amilyen jó nő vagy te. Mit lehet tenni az érzés ellen?
2021. márc. 19. 12:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Ha csak a külsőt nézzük akkor kapcsolatra én mindig alul választottam. De ez csak külső.

Azért ez sokszor okozott mondjuk oktalan féltékenykedést.

2021. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
#20 Ez egy teljesen értéktelen hozzászólás volt. Külön vicces, hogy egy másik nézőpontot hazugságnak nevezel. Ha azt mondom, minden pasi ilyen meg olyan, az lehet hazugság. Ha azt mondom, sok pasi, az egy állítás és többnyire személyes tapasztalaton, illetve a látott, hallott tapasztalatokon alapul. És nyilván belefér, hogy sok más pasi meg nem ilyen. Te is mondhatod, hogy sok nő....de az már hazugság, hogy a nők (kollektíve) ilyenek és olyanok.
2021. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
27%

#22: Értéktelen hozzászólás volt azért, mert... Neked nem tetszett. Hát, nem ez határozza meg egy dolog értékét. Elfogadom, hogy neked nem tetszik, ha nem esik tőled hasra mindenki, de ez van.


"mert az a fériaknak nem érték"

Ez volt a szöveged. NEM sok pasi szerepel ennél a résznél. Néha, azért figyelj is arra, amit írsz.


Arról ne is beszéljünk, hogy mi megy itt, amikor esetleg egy pasi meri azt írni, hogy sok nőnek számít a pénz. Széttépitek. Én mertem már olyat írni az oldalon, hogy egyes/néhány nőnek számít a pénz. Kikaptam, hogy milyen általánosító és gonosz férfi vagyok. Na, ez mutatja meg az itteni gyönyörű kettős mércét.

2021. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is. Egyszerűen annyira az ideálom a párom, hogy nem akartam elhinni, hogy tényleg velem van. Egyszer egy "pillow talk" után kimondtam, hogy nem tudom elhinni, hogy együtt vagyunk, mire rögtön rávágta, hogy ő nem tudja elhinni. Ekkor elmondta, hogy többször érezte magát kevesebbnek és ezáltal bizonytalannak.

Nagyon jót tett ez a beszélgetés, mert így mindketten megértettük a másikkal, hogy nincs így és semmivel se rosszabb.

26/N

2021. márc. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
51%
#23 Ez egész szöveget egyben kellett volna értelmezni. Tudom, nagy kihívás egyeseknek, de mégis.... :-)
2021. márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
63%

#25: "Egyes nőknek pénz kell. A nőknek pénz kell."

Na, értelmezd légyszi egybe! :)


Ilyen az, amikor valaki nagyon próbálja előadni magát, de azért még a vak is látja, hogy miért nem értékelik a pasik. Nem, nem azzal van a gond, hogy a diplomád ne értékelnék, magolni bizonyára nagyon tudsz.

2021. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút így éreztem páromnál. Eleinte nem is vettem komolyan emiatt, csak úgy voltam vele, hogy miért ne. Versenyszerűen sportolt, szerintem helyes is, de ez nyilván relatív, 2 diplomás, most már worldwide expertként dolgozik egy nagy cégnél. Ennek több, mint 5 éve. Már nem érzem így. Én is sportolok, sokat adok magamra, jó munkám van, az alap adottságaimmal sincs gond. A természetünk és a céljaink is passzolnak. Szóval nem foglalkozom már ilyenekkel. Egymásnak teljesen megfelelünk, más nem számít.
2021. márc. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a diploma érték a nőkben a pasiknak, hanem hogy értelmes, okos nő legyen. Ez meg nem függ a diplomától, és nem is ehhez kapcsolódó tudást szeretnek a nőben, inkább az érzelmi intelligenciát. Más kérdés, hogy nagyon ritka az a pasi aki ezt visszafelé is tudja nyújtani.
2021. márc. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik exem nem néz ki különösebben jól. Egyszer megkérdeztem, hogy ki a "jobb" és azt mondta, hogy én jobb nő vagyok, mint ő férfi, de csak egy kicsit.

A másik exem nagyon jól néz ki második szemrevételezésre (elsőre nem jött be), ő ugyanerre a kérdésre azt mondta, hogy nem kérdés, hogy én sokkal jobb nő vagyok, mint ő férfi.

2021. márc. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#26 Az a gond, hogy ezt nem én írtam. Azt sem tudod kivel beszélgetsz.... :-)
2021. márc. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!