Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha egy volt pasimnak a számát kirakom egy meleg társkeresőre, hadd bosszankodjon a hivások miatt?

Figyelt kérdés

Csúnyán kihasznált aztán dobott. De ez már elég régen történt ahhoz,hogy ne gyanakodjon rám, ha majd jönnek a hivásai :D

Vélemények?


2010. aug. 19. 16:09
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
16:18-as mire gondoltál pontosan? Kifejtenéd?
2010. aug. 19. 16:26
 12/26 anonim ***** válasza:
A tapló volt pasim mellettem még 3 csajt tartott, és miután kiderült még neki állt feljebb. Felraktam 4-5 meleg társkeresőre a képét és az elérhetőségeit meg kiszúrtam a kocsija kerekeit. Az ilyen mocskok megérdemlik =)
2010. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
hogy ne a koráról vegyen példát???? hát te hülye vagy! gondolom pasi lehetsz mert csak azok tudnak ilyen buknó észtelen faxkalapok lenni!!!! azért mondtam h kell az email, mert én az a bnőim vagy barátaim, cseszegethetik, hogy ők pasik és kapcsolatot akarnak vele! nah mind1 ha nem akarod, nem irod!!!! csak mondtam!
2010. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi a jó az ilyen bosszúkba? Most komolyan.. Attól változik a helyzet? Én soha nem tennék ilyet, akármilyen csúnyán kihasználnak. Majd a sors megbünteti, én meg tapasztalatot nyertem.
2010. aug. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"nekem is van egy külön baszogatásra való email cimem"

OMG!!!!

Szerintem egyszerűen csak fejeld le.

2010. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Előző: esetemben változott, ugyanis tudja, hogy én voltam. Azóta már kb több mint fél éve barátnője van, akit nem csalt meg :) Drasztikus lépések és egy kiadós beszélgetés segíthet. Meg jobb a lelkemnek, hogy megcsináltam, mert nagyon megérdemelte. (A kerékkiszúrós vagyok)
2010. aug. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Kerékkiszúrósnak:


Egy pasi nem attól lesz a csajához hűséges, mert régebben megszivatta egy másik csaj, hanem azért, mert szereti a barátnőjét. Szóval a mostani barátnőjét szereti, ezért hűséges, téged meg a másik három pinát nem szerette, azért csalt meg mindannyiótokat.

2010. aug. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem szereti a barátnőjét, engem sem szeretett és a másik hármat sem, sőt az előtte levőeket sem. Volt egy barátnője, aki nagyon kicseszett vele és azóta ő is kicseszett másokkal. Ezt simán hiába magyarázta neki bárki is, hogy nem így kéne. Én is fölöslegesen téptem volna a szám. Nem azt mondom, hogy minden pasi kocsijának ki kell szúrni a kerekét, hogy utána értelmesen lehessen vele beszélni, de ennél bevált :)
2010. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
100%
Szerintem ez hülyeség.Ha tartod magad valamire,akkor nem csinálsz semmit,különben az ő szinjére kerülsz.Őrizd meg a máltóságod!Egyszer mindenki megkapja a maga keresztjét a tetteiért.Hidd el,ő is megkapja,ne te legyél a hóhér,egyszer azt is felakasztják!
2010. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem szereti a brátnőjét? Akkor minek van vele, és miért fontos neki, hogy hűséges legyen? Jó fogyatékos lehet szegény srác, ha állandóan olyanokkal tölti az idejét, akiket nem szeret, amikor járhatna olyasvalakivel is, akit szeret.
2010. aug. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!