Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, ha egy volt pasimnak a számát kirakom egy meleg társkeresőre, hadd bosszankodjon a hivások miatt?

Figyelt kérdés

Csúnyán kihasznált aztán dobott. De ez már elég régen történt ahhoz,hogy ne gyanakodjon rám, ha majd jönnek a hivásai :D

Vélemények?


2010. aug. 19. 16:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%
Bár manapság nehéz olyan lányt találni, aki méltó bármiféle szeretetre vagy szerelemre, úgyhogy valamilyen szinten megértem a sácot, hogy csak dugásra tartja a buta nőstényeket.
2010. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Állítása szerint már "nem képes szeretni" és én is, mint a legtöbb nő, elhittem magamról, hogy majd én képes leszek megváltoztatni. Hát nem jött össze. És onnan tudom, hogy nem szereti, hogy szoktunk beszélgetni. Visszatérve a témához: ha valaki jobban érzi magát attól, hogy "bosszút állhat" a jogos vagy jogosnak vélt sérelmeiért, hát tegye meg. Én jobban éreztem magam utána. Aki meg nem látja értelmét az nem tesz ilyet. Ez ennyire egyszerű.
2010. aug. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Aha, értem. Mondjuk megértem, én is nem egy olyan pasit ismerek, akik annyi csajjal voltak már, hogy teljesen kiábrándultak belőlük, nem tudnak érző lényként tekinteni rájuk, mert mindegyik szó nélkül széttárja a lábát, ha egy jópasit lát. Ahogy az egyik haverom fogalmazott: "minél több nővel vagyok, annál kevésbé tisztelem a nőket"


Bár azt még mindig nem értem, hogy ha nem szereti, akkor minek hűséges, és miért nem reszeli a csajokat?

2010. aug. 20. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Azért hűséges, mert elvesztette a melóját, a kocsiját elvitték a tartozások miatt és a csaj pénzeli :/ A csaj meg hülye, mert tudja jól, de hát ő meg szerelmes.
2010. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Uhh, értem. Ez gáz lehet, hogy tudja a csaj, hogy csak kihasználja.
2010. aug. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Aki ilyeneken töri a fejét nem lehet kihasználni. Annyira zokni vagy hogy ez lehetetlen.
2013. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!