Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom nem boldog velem? Többi lent

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, nem boldog velem. De én nagyon jól ismerem és úgy hiszem, hogy nem velem van baja hanem azzal, hogy extrém túlterhelt. Jól alakul a kapcsolat csak néha kifakad, de aztán egy nap múlva megint boldog.

Ezeken a kifakadásokon emleget szakítást is.

Egészségügyben dolgozik látástól vakulásig, nagyon túlterhelt, alig alszik, össze vissza beszél.

Mit csináljak?

Több éve együtt vagyunk, de mióta covid van látom rajta, hogy szenved a vállát nyomó terhektől.


2021. márc. 24. 05:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Abból gondolom, hogy nem velem van baja, hogy mióta Covid van azóta ilyen, a legkisebb konfliktust sem bírja el, teljesen ki van égve, kicsit talán depressziós is. Hetente kérdezem, hogy mondja el ha valami nyomja a lelkét de nem mond soha semmit.
2021. márc. 24. 05:32
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Engem mindig lepontoznak ilyen válaszokkal, de azert leirom megint

Dobd fel.

Légy humoroa vicces vonzó szexi.

Ne a lelkizést keresd, hanem a könnyelműséget. Csak lazán. Ne görcsölj, ne hagyd hogy rádragadjon az ő állapota. Légy életrevalo Nő.

Mert a nő teszi a férfit Ferfivá meg forditva.

2021. márc. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

*

"Hetente kérdezem, hogy mondja el ha valami nyomja a lelkét"

NE a bajokra fokuszàltasd..ez pont nem jo modszer.

2021. márc. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Csak hallgasd meg, ne legyel a terhere, ne csesztesd a noi faszsagaiddal
2021. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
98%
Eüsként 0-24 probléma mellett pont azaz utolsó h még pluszban beszéljen is róla. Simogasd sokat, legyél csendben, mondd h ottvagy ha kellesz. Ilyenkor ez a legjobb.
2021. márc. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Hagyja ott a munkáját. Keressen mást és akkor boldog lesz. Ne hagyd őt szenvedni!!
2021. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy amíg ilyen helyzet van az egészségügyben, addig nagyon nem tudsz mit tenni. Én barátnőm is EÜ-s, kórház intenzív osztályán dolgozik, és volt mikor olyan hülye beosztás csináltak neki, hogy több napon át ment éjszakára, közte alig volt pihenője. Ugye ők 12 órában nyomják, reggel hazament, este mehetett vissza. Ez annyira kimerítette, hogy ok nélkül kötözködött, nekem is durván beszólt és már a huszonéves lányai szóltak rá, hogy fogja vissza magát.

Talán annyit tehetsz, hogy leülsz vele elbeszélgetni, hogy ne rajtad vezesse le a feszültséget, és párom is bocsánatot kért, mert az eset után haza is jöttem.

2021. márc. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én ezt elmondom elsőkézből. Vágyik figyelemre... Nem adod meg neki. Vágyik elismerésre, nem adod meg neki. Vágyik szexre, nem adod meg neki. Majd ezek után kérdezed hogy mi a baja egy férfinek? Ez! Ezért mennek tönkre a kapcsolatok, ezért mennek félre. A Covid miatt jóval több teher van rajtam is, a mindennapos átlag beszélgetésbe ki is merült az én házasságom is. Hiába mondtam hogy ez kevés. Hidd el, nagyon sok férfi éli magányosan az életét egy kapcsolaton belül. Jó olvasni olyan nők kommentjeit, ahol leírják hogy miket tesznek meg a párjukért!
2021. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Savlekotő ***** válasza:
0%
Most a covidra húzzák a vizes lepedőt.. Nem, a kapcsolatotok eleve szar,ki is mondta,de nem figyelsz,majd ha már az uj nővel lesz leesik,h a covidhoz köze se volt,mikor vele boldog lesz,mert odafigyel legalább arra amit beszél és nem kifogást keres, és ja amúgy nem veled van a baj,minden más hibás.. Gyanítom inkább dolgozik mint h a buta dumád hallgassa
2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!