Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a kérésem vagy sem?

Figyelt kérdés

Közöttem (23F) és a párom (21N) közt az elmúlt fél évben komoly konfliktus sorozat volt. Ez idő alatt megismerkedett egy másik sráccal viszont csak baráti kapcsolatot ápol vele, viszont engem zavar a napi szintű kora reggeli beszélgetések amik késő este zárulnak. Eddig annyit tudtam kérni tőle, hogy amikor együtt vagyunk akkor ne nagyon beszélgessen és hogy a telefonálást minimalizálja.

Mivel akkor ismerkedett meg vele amikor a párommal nem a legjobb volt a viszonyom és a srác se fogja vissza magát (fogalmazzunk inkább így), ezért nekem nagyon nem tetszik ez a "barátság".

Jogosan kérném hogy szakítsa meg vele a kapcsolatot?

Ha nem mit tehetek azon kívül hogy megtűröm?


2021. márc. 27. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdésed. Idő kérdése, hogy mikor jönnek össze.

Ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű. Szerintem gondold át, hogy érdemes-e folytatni.

2021. márc. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Vágd ki a francba a csajt, had kaparjon nálad, miután a srác egy dugás után dobta...aztán küldd el a francba.
2021. márc. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
96%
#2vel értek egyet. Mikor a napi kommunikàcióban te màr csak màsodhegedűs vagy...az azt jelenti, h màr szakítottatok, csak nem tudsz róla.
2021. márc. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez több,mint haverkodás..

Kár is erről beszélgetni.

Úgy értem, akinek ez magyarázatra szorul,az nem komoly kapcsolatban gondolkodik.

2021. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

ez nem ‘baratsag’. egeszseges kapcsolatban felnott no nem ismerkedik ferfiakkal ‘baratkozas’ celjabol. nyilvan egy altalanos iskolabol ismert jo barat mas, de mivel ezt a sracot most ismerte meg, tutih fuzik egymast, lehet mar le is fekudtek a hatad mogott.

konkretan a legjobb baratnoimmel nem beszelgetek minden nap folyamatosan reggeltol estig.

2021. márc. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök jogos. Ugyanebben a szituban voltam, csak fordított nemekkel, na meg a csaj az exe volt, aki időközben a legjobb barátjává vált.

Folyamatosan próbáltam vele beszélni erről, hogy oké hogy barát, de ilyen mennyiségben ez sok és zavaró, de mindig lerázott hogy nincs is semmi.

Amúgy nem is volt, nem is voltam féltékeny.

Csak hát a büdösbogártól sem félek, mégis kirakom mert zavar, és nincs keresnivalója a lakásban.


Nem figyelt, én meg besokalltam. Mondtam hogy kössz ez így nem kell, helló.

Nem adtam ultimátumot, amikor besokalltam, mondtam neki, hogy nekem ez ilyen keretek között nem megy tovább, volt már ilyen kapcsolatom, ilyenben én nem veszek részt mégegyszer.

Leléptem volna, de végül utánam kapott. Csak kiírva az életünkből.

Aki amúgy nekem támadt, milyen jogon adok neki és a legjobb barátomnak ultimátumot. Mérges volt mert ki lett rakva. Ez van.

2021. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ez idő alatt megismerkedett egy másik sráccal viszont csak baráti kapcsolatot ápol vele,"


Tehát előre bekészitette a váltást ha véletlenül ugy alakulna h még ő lép le sértődötten, természetesen a te hibádból. Deszép.

2021. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennek vége van
2021. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Voltam a barátnőd helyében, én is épp 21 éves voltam. Bennem akkor nem tudatosult ennyire tisztán, hogy a páromtól nem kapok elég figyelmet, elismerést. A másik pasi viszont pontosan tudta, mikor mit szeretnék hallani és meg is adta. Kb.fél évig tartott ez az állapot. Akkor nyilvánvalóvá vált, hogy a "haverom" részéről szó sincs barátságról, se szeretetről, hanem színtiszta szexuális vonzalom volt. Simán megcsalta volna velem a barátnőjét, és rá akart venni, hogy csaljam meg a páromat. Hanyatt-homlok menekültem, soha többet nem beszéltem a haverral. Az akkori párom azóta a férjem lett. Nem tudok elég hálás lenni neki, hogy akkor bízott bennem és türelmes volt. Lehetett volna több eszem, a haverra fordított időt tehettem volna a kapcsolatunkba. De mostmár ez van, túléltük.
2021. márc. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utódod.
2021. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!