Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

A feleségemmel 11 éve vagyunk együtt, van egy 2 éves kislányunk.

A probléma az, hogy nem kívánom már szexuálisan. Amikor szexelünk akkor nem esik jól és ezért ritkán is csináljuk. Ő többet szeretne, de én nem akarom vele. Meg nem csaltam, mert szeretem és ragaszkodom is hozzá. Nem szeretnék elválni, hogy ne legyen mellettem ő sem és a picúr sem.

Nem tudom mit kéne tennem, egy nőnek nagyon sértő, ha azt mondják neki, hogy bocs már nem kivánlak. Tanácstalan vagyok.



#vàgyhiàny
2021. márc. 28. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:

miért kívántad korábban?

Mi változott meg?

2021. márc. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párterápia? Ha nem beszéltek róla, az semmit sem old meg.
2021. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De mi miatt konkrétan?


Fizikai vagy lelki oka van, vagy mind2?


Meghízott? Vagy elhagyta magát bármi más módon?


Vagy nem tudsz már rá NŐKÉNT is tekinteni, nem csak anyaként?


Tehat mi valtozott ami miatt nem kívánod? Mióta tart ez? Hogy vetted észre? Mikor kívantad utoljára?


Ezek lenyeges kérdések, ezek függvényében lehet jobb választ adni.

2021. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen màr 2 éve kb nem kívánom. Nem tudom mi változott meg. Elhidegültünk, de nem is érzem, hogy ez zavarna az a baj. Nem tudom mit csináljak. Szeretem, de ezen nem tudok változtatni. Utasítom vissza a közeledéseit. Most ha azt mondom neki bocs nem kívánlak, akkor bunkó vagyok... viszont most automatikusan szakitanunk kellene és kettészakítani a családot? Nem tudom mit csináljak.
2021. ápr. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!